Wydarzenie

Dada Hub Kids

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 - 19 sierpnia 2017
godzina:
10:00 - 13:30
miejsce:

MCKA Zatoka Sztuki  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
bilety:
300 zł

Teatr Dada von Bzdülöw i artyści po raz pierwszy zapraszają najmłodszych na wakacyjny cykl warsztatów tanecznych pod nazwą "Dada Hub Kids". Warsztaty prowadzone będą przez artystów pracującuch z Teatrem Dada von Bzdülöw - Katarzyną Ustowską i Piotrem Stankiem.Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat na spotkanie z ruchem i wyobraźnią. Zapraszamy do tańca w formie gry, zabawy i pracy zespołowej.

Podczas warsztatów będziemy przedstawiać i bawić się różnymi formami ruchu. Poprzez taniec będziemy rozwijać wyobraźnię, dając wyraz swojej kreatywności oraz indywidualnemu talentowi. Ucząc się krótkich choreografii, pogłębimy sprawność fizyczną i koordynację ciała. Wspólnie odkryjemy jak możemy porozumieć się bez słów - poprzez ruch!

Warsztat zakończy się wspólnym pokazem, w którym łącząc elementy choreografii oraz ćwiczenia improwizacyjne - spotkamy się z widzem w tańcu. Wspólnie wyruszymy w podróż - twórczo i ruchliwie roztańczymy letnie, wakacyjne poranki!

W trosce o jakość warsztatu ograniczamy ilość uczestników do 16 osób. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w przestrzeni Zatoki Sztuki - studio z nieprawdopodobnym widokiem na morze, obok plaża i park!

14 sierpień, godz. 9:30 - zapoznanie uczestników i rozpoczęcie warsztatów.
19 sierpnia, godz. 17:00 - otwarty pokaz uczestników oraz zakończenie warsztatów i rozdanie uczestnikom certyfikatów uczestnictwa w warsztatach DADA HUB KIDS 2017 w MCKA Zatoka Sztuki w Sopocie.

Katarzyna Ustowska
Absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku , Northern School of Contemporary Dance w Leeds/UK (BPA in Performing Arts), oraz Hochschule für Musik und Darstellende Kunst we Frankfurcie nad Menem (M.A. in Contemporaray Dance Education).

Współpracuje z Teatrem Dada von Bzdülöw przy spektaklach: Enclave 4/7 (2013), Intro (2015) i Dzisiaj. Wszystko (premiera październik 2017). W ostatnich latach brała udział m.in. w spektaklach choreografów: Lea Anderson, Milan Kozánek i Akram Khan (Verve'12).

Od ponad dziesięciu lat prowadzi zajęcia z technik tańca współczesnego, klasycznego, improwizacji i kompozycji tańca dla dzieci i młodzieży. W ciągu ostatnich lat prowadziła zajęcia dla studentów uczelni artystycznych m.in na North Karelia College w Finlandii, Mousontrum, Hochschule für Musik und Darstellende Kunst we Frankfurcie nad Menem i Institut für Angewandte Theaterwissenschaft (ATW) w Giessen/Niemcy.

Piotr Stanek
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu. Pracował przy spektaklach reżyserii Jerzego Stuhra (spektakl dyplomowy), Rafała Urbackiego (Jaram się) i Jens Van Daele (Working title:Ego). Od 2013 roku współpracuje z Teatrem Dada von Bzdülöw przy spektaklach Enclave 4/7, Intro i Dzisiaj. Wszystko (premiera październik 2017) oraz z Teatrem Dramatycznym im. Stefana Żeromskiego w Kielcach (Zachodnie Wybrzeże).

Współpracuje z artystami i tworzy autorskie prace choreograficzne m.in.: Zrabowali mi składaka (Klub Żak Gdańsk, rezydencja/premiera 2014) oraz PLAN EWAKUACJI/EMERGENCY PLAN (Krakowskie Centrum Choreograficzne 2015). Laureat nagrody publiczności w konkursie "Eurowizji dla Młodych Tancerzy 2013", nagrody "najlepszego tancerza'' na Solo Dance Contest 2014, festiwalu Deltebre Dansa 2015 oraz I Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Choreografów na Połczyńskim Festiwal "Na Bosaka''.

ZAPISY NA WARSZTATY PO ADRESEM: dadahubkids@gmail.com
Przy zgłoszeniu wszyscy uczestnicy/ich opiekunowie poproszeni zostaną o wypełnienie krótkiej aplikacji zgłoszeniowej.

Wpłaty za warsztaty w kwocie 300zł należy dokonać w terminie do 14.07.2017 na konto wskazane poniżej:

STOWARZYSZENIE "TEATR DADA VON BZDÜLOW"
ul. Św. Ducha 26/30/13, 80-834 Gdańsk

Nr konta: 16194010763059080500000000
W tytule prosimy wpisać:
DADA HUB KIDS 2017, imię i nazwisko dziecka

Osoby, które mają potwierdzone uczestnictwo w warsztatach mogą bezpłatnie zrezygnować do 01.07.2017. Rezygnacja po tym terminie będzie się wiązała z koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 50% ceny warsztatów.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie zwierzęta spotkasz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?