stat

Debata oksfordzka "Filmy i seriale pozytywnie wpływają na wizerunek prawników"

Zapraszamy na debatę oksfordzką na temat tezy "Filmy i seriale pozytywnie wpływają na wizerunek prawników". W debacie zmierzą się trzyosobowe drużyny reprezentujące Klub Debat "Ars Bene Dicendi" oraz Kulturę na Prawo. Całość wydarzenia będzie transmitowana na Facebooku.

Kultura od zawsze kreowała opinie społeczeństwa na różne tematy, a także kształtowała obraz konkretnych grup społecznych, zawodowych czy poruszała tematykę ich problemów. Motywem, który również jest chętnie poruszany w przemyśle filmowo-serialowym jest świat prawniczy. Prawnicy pokazywani byli do tej pory w różnym stylu - od chciwych, zimnych, wyrachowanych osób przez idealistów walczących o sprawiedliwość, a na ludziach sukcesu, którzy nie znają pojęcia "niemożliwe" kończąc. W debacie będziemy chcieli znaleźć odpowiedź czy mimo tego różnorodnego podejścia filmy i seriale ukazują prawników w dobrym świetle?

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fale morskie powstają na Bałtyku w wyniku:

 

Najczęściej czytane