stat
Impreza już się odbyła

Dni Kariery 2021 - Gdańsk

  • piątek, 9 kwietnia, godz. 9:00 - 16:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Wirtualna wioska targowa, networking, konsultacje z pracodawcami oraz możliwości na Twoją karierę. Jako Dni Kariery od ponad 25 lat tworzymy platformę, która łączy świat akademicki z najlepszymi pracodawcami w Polsce. Ze względu na sytuację epidemiologiczna w Polsce wiosenna edycja wydarzenia odbędzie się ONLINE. 9 kwietnia chcemy, aby uczestnicy mieli możliwość znalezienia pracy, praktyk lub staży w Gdańsku.

cze 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 0-10 zł

ZapisyDołącz do naszego wydarzenia, pobierz bilet na wirtualne wydarzenie i wykorzystaj możliwości na swoją karierę na https://dnikariery.pl/.

Sprawdź ofertę pracodawców, zapisz się na prelekcje oraz konsultacje i bądź na bieżąco! Jak będzie wyglądać wydarzenie?

Informacyjne prezentacje firm
Nie wiesz czy w danej firmie znajdziesz wymarzone możliwości? A może chcesz dowiedzieć się więcej o pracodawcy? To jest okazja specjalnie dla Ciebie, aby bliżej poznać miejsce swojej przyszłej pracy! Podczas godzinnej prezentacji dowiesz się czym firma się zajmuje oraz jakie możliwości rozwoju posiada.

Konsultacje z firmą
Chcesz indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami danej firmy na temat ofert pracy? Konsultacje są dla Ciebie idealną możliwością zapoznania się z ogłoszeniami firmy oraz porozmawianie z rekruterem na temat procesu rekrutacyjnego.

Nasze wydarzenie to możliwości na:
- spotkanie się z pracodawcami i zdobycie informacji na temat ścieżek kariery w największych polskich firmach
- poznanie obecnej sytuacji na rynku pracy
- zdobycie informacji na temat kompetencji i umiejętności, które są wymagane na konkretnych stanowiskach
- skorzystanie z porad naszych doradców w sprawie Twojego CV

Dni Kariery są organizowane przez studentów dla studentów i absolwentów. Jako Twoi rówieśnicy najlepiej znamy Twoje potrzeby i chcemy, abyś mógł wykorzystać możliwości na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, porównanie wielu ofert i wybranie tej najodpowiedniejszej. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

Dni Kariery wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 - Godna praca i wzrost ekonomiczny. Jako najstarsze targi pracy w Polsce chcemy działać na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich.

Organizatorem Dni Kariery jest AIESEC, największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Funkcją skóry u człowieka nie jest:

 

Najczęściej czytane