stat
Wydarzenie już się odbyło

Drzwi Otwarte na Uniwersytecie SWPS w Sopocie

Wybór studiów wyższych nie jest zadaniem łatwym. Decyzja ta jest jedną z ważniejszych, jakie przychodzi nam podjąć w życiu, bo jej konsekwencje mają wpływ na nasz dalszy rozwój oraz przyszłą karierę. Jak zatem wybrać, kiedy rynek uczelni wyższych przepełniony jest licznymi i różnorodnym ofertami? Mądrze Wybór ten nie powinien być przypadkowy ani oparty na powierzchownej analizie informacji. Na Uniwersytecie SWPS w Sopocie uważamy, że warto się poznać i porozmawiać, dlatego zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim Drzwi Otwarte.


Poza szczegółowymi informacjami na temat studiów uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z infrastrukturą uczelni - salami wykładowymi, aulami, strefą studenta - a także do porozmawiania ze studentami i pracownikami Wydziału Psychologii w Sopocie.

PROGRAM
10.30-11.00 - rozpoczęcie Drzwi Otwartych | Prezentacja oferty Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Sopocie | sala 2.4
11.00-12.00 - Co dalej? Jak dobrze (i mądrze) zaplanować swoją przyszłość?, mgr Stanisław Borawski | wykład | sala 2.4
12.00-12.30 - open space | możliwość rozmowy ze studentami oraz pracownikami Wydziału Psychologii w Sopocie
12.30-13.30 - Uniwersytet SWPS Tour - zwiedzanie siedziby Uczelni


Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie. Obowiązują zapisy indywidualne.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Wskaż rośliny uprawiane na olej:

 

Najczęściej czytane