• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Dzień Otwarty na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym

Ponad 30 stoisk z pokazami i warsztatami, możliwość czynnego udziału w eksperymentach, otwarta dla zwiedzających Biblioteka Główna oraz wiele fascynujących wykładów przybliżających zagadnienia medyczne. To najważniejsze atrakcje Dnia Otwartego w GUMed, wydarzenia adresowanego do przyszłych kandydatów na studia, ich rodziców oraz opiekunów.

maj 25-28

czwartek - niedziela, godz. 9:00

Wstęp wolny
cze 1

czwartek, godz. 17:30 - 19:30

Gdańsk Targ Rybny, plac przed Basztą Łabędź
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
wyprzedane
Na stoiskach zlokalizowanych w CBM będzie można m.in. sprawdzić swoje umiejętności w szyciu chirurgicznym, zakładaniu szyny Zimmera, wziąć udział w grze kryminalistycznej poprowadzonej przez studentów medycyny sądowej czy zbudować nić DNA z niestandardowych produktów. Uczestnicy będą mogli także zapoznać się z aktualną ofertą edukacyjną Uczelni i dowiedzieć się jakie wymogi trzeba spełnić, aby zostać studentem GUMed, jedynej medycznej uczelni badawczej w kraju. 

Na Wydziale Farmaceutycznym czekać będą stoiska poświęcone m.in. produkcji leków, zastosowaniu druku 3D w farmacji czy suplementacji diety. To doskonała okazja by zwiedzić Katedry i Zakłady działające na Wydziale, porozmawiać z naukowcami i studentami, a także zapoznać się ze specjalistyczną aparaturą.
 

Opinie

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Owady to:

 

Najczęściej czytane