• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Emocje pod kontrolą

Możesz zmienić swoje zachowanie i zatrzymać przemoc! Jeśli nie radzisz sobie z trudnymi emocjami. Reagujesz złością i agresją. Zdarza Ci się używać siły wobec najbliższych, możesz to zmienić. Niezależnie od tego, co zrobiłeś - masz szansę, aby poprawić swoje postępowanie. Udział w Programie Korekcyjno-Edukacyjnym Emocje pod kontrolą pomoże Ci rozwinąć umiejętności porozumienia się bez stosowania przemocy. Zgłoś się do programu i ochroń swoich bliskich.

Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot prowadzi nabór do Programu Korekcyjno-Edukacyjnego Emocje pod kontrolą. Program ma na celu przede wszystkim naukę radzenia sobie z agresją i powstrzymanie osoby stosującej przemoc domową przed dalszym agresywnym zachowaniem. Program skierowany jest również do rodziców mających problem z agresywnymi zachowaniami wobec dzieci.

Wprowadzenie zmiany w postępowaniu jest możliwe m.in. poprzez rozwijanie umiejętności samokontroli złości i agresji, nauczenia zachowań alternatywnych, a także rozwiązywania konfliktów w sposób konstruktywny, bez stosowania przemocy. Przy współpracy ze specjalistami PIK uczestnicy programu mają okazję i wpływ na zmianę jakości życia swojego i najbliższych.

Udział w programie jest bezpłatny. Zajęcia prowadzone są w formie sesji indywidualnych oraz spotkań grupowych. Przed przystąpieniem do grupy odbywają się indywidualne konsultacje z prowadzącymi. Uczestnictwo w programie obejmuje od 1 do 3 spotkań indywidualnych oraz 24 spotkania grupowe. W uzasadnionych przypadkach program korekcyjno-edukacyjny może być prowadzony tylko w formie indywidualnej składającej się z 30 spotkań. Udział w programie poprzedza rozmowa kwalifikacyjna. Nabór do programu trwa do 16 sierpnia 2024 r.

Kontakt: Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot, al. Niepodległości 876, w godz. 8.00-19.00, tel. 58 550 14 14 lub 609 680 115.
wrz 14

sobota, godz. 10:00 - 11:15

Wstęp wolny

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel to:

 

Najczęściej czytane