stat
Impreza już się odbyła

Femina Expo

FEMINA EXPO - TARGI PEŁNE ATRAKCJI DLA NOWOCZESNYCH KOBIET

Femina Expo to targi dla aktywnych kobiet zainteresowanych nowościami i swoim rozwojem. Odbędą się w weekend 14-15 sierpnia 2010 w Sopocie. Na odwiedzające czeka bogata oferta produktów, prezentacji i porad o modzie i urodzie, zdrowiu, opiece i wychowaniu dziecka, kulinariach, rozrywce i spędzaniu wolnego czasu.

Organizatorzy zadbali o wygodę matek, które będą mogły pozostawić swoje dzieci w kąciku zabaw pod okiem profesjonalnych opiekunek. Przygotowane zostanie także miejsce umożliwiające komfortowe nakarmienie i przewinięcie dziecka.

Dodatkową atrakcją będzie promocja dla rowerzystek i rowerzystów - za dojazd na targi rowerem cykliści mogą liczyć na specjalny rabat na bilet wstępu, a swoje pojazdy będą mogli przypiąć do przygotowanych stojaków. Tu również będą mogli skorzystać z porad oraz dokonać wstępnego przeglądu i podstawowych regulacji swoich dwóch kółek.

Femina Expo to wydarzenie dla wszystkich kobiet. Zarówno wczasowiczek, aktualnie przebywających w Sopocie jak i dla osób mieszkających w Trójmieście. "Czas wakacji, to ten moment kiedy zwracamy większą uwagę na to jak wyglądamy, jesteśmy skłaniane do refleksji co poprawić by czuć się lepiej - mówi Grażyna Wróblewska - organizatorka targów. Wypoczywając, mamy czas aby pomyśleć o zmianach. Femina Expo i eksperci obecni na targach, mogą stać się inspiracją do metamorfoz wielu sfer codziennego życia , nie tylko wyglądu. Chodzi o codzienne podejście do sprawy odżywiania, planowania zabaw z dzieckiem, rozwijania się".

Organizator przyjmuje rezerwacje wystawców do dnia 16 lipca 2010. Firmy biorące udział w przedsięwzięciu, mogą liczyć nie tylko na 2 dni intensywnych spotkań z Paniami na targach dla kobiet, ale również na ekspozycję w serwisie internetowym www.feminaexpo.pl Aby zapewnić sobie obecność, organizator - firma - Musmedia, zaprasza do kontaktu (info@musmedia.pl) . Wcześniejsze rezerwacje to większa możliwość wyboru miejsca i inne dodatkowe korzyści.

Sekcje targów dla kobiet:
Dobrze wyglądam
Jem smacznie i zdrowo
Jestem mamą
Odnoszę sukcesy
Dbam o zdrowie
Po godzinach


Femina Expo
14-15 sierpnia 2010, Sopocki Klub Tenisowy
, Szczegóły:
www.feminaexpo.pl

Informacja o biletach

Cena biletu: 12,50 zł
Cena biletu dla rowerzystek: 8 zł
Dzieci do lat 12 - wstęp bezpłatny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta oprócz ryb żyją w Bałtyku?