stat
Impreza już się odbyła

Festiwal GRAMY

Wydarzenie w ramach

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 23 listopada w AMBEREXPO ruszają 8. Targi GRA I ZABAWA i 19. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi FESTIWAL GRAMY. Swoją ofertę handlową zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.

wrz 25-27

piątek - niedziela

bilety 8 zł
ulgowy 6 zł
lis 14-15

sobota - niedziela

Gdańsk,
BĘDĄ EMOCJE
Sercem imprezy tradycyjnie będzie Gralnia, gdzie można będzie grać i testować planszówki familijne, imprezowe, strategiczne, science fiction, przygodowe, logiczne i karciane. W ofercie Wypożyczalni znajdzie się ponad 2,5 tys. gier. A do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. W Strefie Essen prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto z największych światowych targów gier planszowych SPIEL w Essen.

Nie zabraknie turniejów i konkursów z super nagrodami dla publiczności. Po raz trzeci wybrana zostanie Gra Roku Targów GRA I ZABAWA. Ten prestiżowy tytuł w 2018 roku zdobyła gra SAGRADA firmy GW Foksal Sp. z o.o. (Fox Games), Familijną Grą Roku Targów GRA I ZABAWA 2018 została gra PAPERBACK EDYCJA POLSKA Wydawnictwa BALDAR Agnieszka Krzywicka a Dziecięcą Grą Roku targów GRA I ZABAWA 2018 - KARAK firmy ALBI POLSKA SP. Z O.O.

BĘDZIE FUN
TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo najrozmaitszych atrakcji dla dużych i małych: trampoliny, paintball laserowy, bowling, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty i pokazy układania kostki Rubika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

SPORT TO TEŻ ZABAWA
W sobotę 24 listopada w hali C AMBEREXPO odbędzie się GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak. FIT-KID & Fitness Aerobic to dyscyplina wymagająca kombinacji umiejętności z zarówno sportu jak i tańca. Jednym słowem niesamowite widowisko! Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także roztańczone Duety i Formacje Fitness.

8. Targom GRA I ZABAWA towarzyszy 19. edycja Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi Festiwal Gramy.

Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych na koleją edycję ogólnopolskiego święta gier bez prądu czyli Festiwal GRAMY. Trzynasta edycja tej imprezy odbędzie się już 19-20 listopada na AmberExpo w Gdańsku podczas Targów Gra i Zabawa!

Festiwal GRAMY to niepowtarzalna szansa dla wszystkich pasjonatów planszówek, osób poszukujących ciekawego sposobu na spędzenie czasu i rodzin z dziećmi, na poznanie nowych gier, wzięcie udziału w licznych turniejach, czy zapoznanie się z grami fabularnymi. A przede wszystkim świetną zabawę przez cały weekend!

Formuła festiwalu jest prosta - przez całą sobotę i niedzielę w AmberExpo wypełni się grami - od klasyki takiej jak Carcassonne, Dobble czy Wsiąść do Pociągu, aż po zupełne nowości, które niedawno ujrzały światło dzienne. W Festiwalowej wypożyczalni dostępnych będzie ponad 1600 otwartych pudełek z grami - od prostych gier imprezowych po zaawansowane strategie. W wyborze oraz tłumaczeniu zasad wspierać będą uczestników wolontariusze - Żółte Koszulki. Dostępna będzie także lista "20 gram" - lista sugerowanych przez nas gier, które każdy powinien spróbować. Listę gier "20 gram" oraz pełną listę tytułów dostępną podczas imprezy znajdują się na stronie www.festiwalgramy.com

23- 24 listopada! Miasto Gdańsk AmberExpo
Koniecznie wpiszcie sobie tę datę do kalendarza

GODZINY OTWARCIA:
SOBOTA, 23 LISTOPADA | 10.00-20.00
NIEDZIELA, 24 LISTOPADA | 10.00-18.00

CENY BILETÓW:
Bilet jednodniowy normalny - 20 zł
Bilet jednodniowy ulgowy - 10 zł
Bilet dwudniowy normalny - 30 zł
Bilet dwudniowy ulgowy - 15 zł
Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny!

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?