stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Festiwal TataFest (3 opinie)

Jak tata z dzieckiem może spędzić wolny czas? Idą na spacer, basen, potem znowu na spacer, a kiedy jest ciepło na plac zabaw.

Warsztat: zdrowe relacja od kuchni

kwi 25

czwartek, godz. 17:30 - 20:15

Gdynia, PPNT Gdynia, Al. Zwycięstwa...
Wstęp wolny
- Monotonii czasu spędzanego przez tatów z dziećmi mówimy stanowcze "nie" - deklarują Organizatorzy Festiwalu TataFest, który odbędzie się 23 marca w Hotelu Faltom w Rumi. Festiwal jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej "Etat Tata. Lubię to!", która promuje postawy ojców angażujących się w opiekę i wychowywanie swoich dzieci.

- Obserwując środowisko tatów małych dzieci, doszliśmy do wniosku, że brakuje oferty kierowanej do tej grupy - mówi Dorota Sarlej z firmy Koncept, Lidera projektu "Tata jak Mama - ogólnopolskiej kampanii informacyjnej na rzecz godzenia życia zawodowego i rodzinnego", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

- Zatem w projekcie przewidzieliśmy Festiwal TataFest, na który zapraszamy ojców z dziećmi do Hotelu Faltom w Rumi - mówi Dorota Sarlej. Każdy tata ma do wyboru cztery bezpłatne zajęcia spośród ponad 40 różnych propozycji - judo, gra w piłkę, zajęcia ruchowe, ale też warsztaty kulinarne, muzyczne, dramowe. Porad będą udzielali psychologowie, lekarze, ratownicy medyczni, eksperci ds. prawa pracy.

A mama...? Mama w tym czasie może skorzystać z wolnego czasu, zająć się sobą. Mamy często obawiają się, jak tata poradzi sobie sam z dzieckiem. Tymczasem Organizatorzy zachęcają mamy, by zaufały mężom, partnerom, oddając dzieci pod ich równie dobrą i ważną opiekę, a same, dla odmiany, zrobiły coś tylko dla siebie.

Rezerwacja warsztatów do 17 marca przez formularz dostępny na stronie www.etattata.pl. Tam także dostępny rozkład wszystkich zajęć Festiwalu TataFest.
Liczba miejsc jest ograniczona

Uwaga!
Dla 5 pierwszych ojców, którzy napiszą na adres biuro@etattata.pl, podając swoje imię i nazwisko Organizatorzy TataFest przygotowali pierwszeństwo rejestracji na cztery warsztaty spośród 40 przygotowanych w ramach Festiwalu TataFest, który odbędzie się w sobotę 23 marca br. w Hotelu Faltom w Rumi.

W tytule maila, prosimy wpisać "Trojmiasto.pl"

Liczba miejsc na wszystkie warsztaty jest ograniczona a pierwsi zgłoszeni będą mogli swobodnie wybrać z całej palety propozycji.Więcej informacji na stronie www.etattata.pl

Patronat medialny:
Trojmiasto.pl
Dziennik Bałtycki
Radio Gdańsk

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Poziom:

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?