stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Future3 - Technologiczne Targi Pracy

Ponad 80% programistów deklaruje, że praca to ich hobby. Już wkrótce Future3, Technologiczne Targi Pracy, gdzie będzie można znaleźć zawód marzeń.

wrz 26-27

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 5 zł
Wg tegorocznej ankiety Stack Overflow, w której respondentami są programiści z całego świata, aż 80,2% deklaruje, że pisanie kodu to ich hobby. Dynamicznie zmieniająca się branża IT powoduje, że zapotrzebowanie na wąsko wyspecjalizowanych pracowników wzrasta, a co za tym idzie - coraz więcej osób może odszukać w nowych technologiach swoje miejsce.

Ponad 400 aktualnych ofert pracy będzie można znaleźć podczas Technologicznych Targów Pracy Future3. Wydarzenie odbędzie się 17 października w gdańskim AmberExpo. Wstęp darmowy. Organizatorem jest Infoshare.

Agenda:
future3.pl/#agenda

11:00 - 11:20 - Otwarcie
12:00 - 12:40 - Mateusz Biliński (Niebezpiecznik) - Hackowanie w czasach automatyzacji
12:40 - 13:00 - Live more. Pomerania
13:00 - 13:40 - Wojtek Ptak (FreshMail) - Zawodowa rewolucja przyszłości
13:40 - 14:00 - Bartosz Wiśniewski (Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o.) - Przewidywanie opóźnień w ruchu lotniczym - praca w Digital Delivery Lab
14:20 - 14:40 - Michał Giergielewicz (GetResponse) - Clean Code. Naucz się chodzić zanim zaczniesz biegać
14:40 - 15:20 - Krzysztof Kudryński (NVIDIA GeForce Polska Deep Learning Algorithms) - Maszyną jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce
15:20 - 15:40 - Paweł Sklarow (Intel) - Intel - pracodawca studenta i absolwenta
15:40 - 16:00 - Krzysztof Samaszko (Finastra) - Przyszłość finansów jest otwarta
16:00 - 16:20 - Michał Michalczuk (InfoShare Academy - uczymy programowania) - Bootcampy okiem trenera i dewelopera
16:20 - 17:00 - Michał Samujło (Nordea) - Jak przetrwać i rozwijać się w korporacji
17:00 - 17:40 - Maciej Aniserowicz (devstyle.pl - Maciej Aniserowicz) - Wszystko co potrzebujesz wiedzieć na początku swojej kariery w branży IT
17:40 - 18:00 - Zakończenie


Dla kogo jest wydarzenie?

Technologiczne Targi Pracy to wydarzenie skierowane do osób, które poszukują pierwszych doświadczeń w branży IT - studentów oraz absolwentów szkół i uczelni technicznych. Każdego roku udział w Targach biorą także osoby poszukujące nowej inspiracji, myślący o przebranżowieniu się, np. w kierunku front-end web developmentu. Targi odwiedzają uczestnicy z całego regionu, nie tylko z Trójmiasta, ale również z Bydgoszczy, Koszalina, Olsztyna, Torunia i Elbląga. Przed nami 9. edycja imprezy.

Swoją pierwszą pracę i staż znajdą tutaj przyszli testerzy manualni i automatyczni, IT administratorzy, DevOpsi, inżynierowie AI/ML, analitycy oraz programiści wykorzystujący w swojej pracy różnorodne technologie, takie jak Java, Python, .NET czy PHP.

W roli wystawców 50 największych pracodawców w regionie. W tym roku do grona partnerów dołączyli m.in. Nordea, Finastra, SII, Aspire Systems czy Lufthansa Systems.

Nie tylko oferty pracy

Choć to znalezienie pracy jest dla uczestników kluczowe, organizatorzy przygotowali spotkania ze specjalistami znającymi branżę IT od podszewki.

Na scenie z eksperckim wystąpieniem pojawią się speakerzy znani z Infoshare, największej konferencji o nowych technologiach w Europie Środkowo-Wschodniej. Mowa o Maćku Aniserowiczu, autorze bloga devstyle.pl i książki "Zawód: Programista". Prelekcję zaplanował także Krzysiek Kudryński (NVIDIA) zajmujący się zagadnieniami z obszaru ML/AI. Podczas Future3 opowie m.in. o podstawach działania konwolucyjnych sieci neuronowych. Obok niego pojawią się także Mateusz Biliński (Niebezpiecznik.pl), Wojtek Ptak (Freshmail) i wielu innych.

Do dyspozycji uczestników będą również konsultanci HR. Doradzą oni, w jaki sposób podkreślić mocne strony w CV, które kompetencje są dziś pożądane na rynku pracy oraz jak wysokich zarobków możemy spodziewać się wkraczając do świata IT.

Możliwość aplikowania online

Już teraz na stronie www.future3.pl/praca dostępne są oferty zatrudnienia. Ponadto każdy uczestnik, który podczas rejestracji zdecyduje się wgrać swoje CV do systemu, będzie mógł w trakcie targów w prosty sposób odpowiadać na ogłoszenia o pracę. Posłuży do tego kod QR umieszczony na identyfikatorze.

Informacja o biletach

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na stronie wydarzenia:
https://future3.pl/rejestracja/

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Klif położony poza strefą oddziaływania fal, to: