stat
PATRONAT

Future3 - Technologiczne Targi Pracy

Ponad 80% programistów deklaruje, że praca to ich hobby. Już wkrótce Future3, Technologiczne Targi Pracy, gdzie będzie można znaleźć zawód marzeń.

Wg tegorocznej ankiety Stack Overflow, w której respondentami są programiści z całego świata, aż 80,2% deklaruje, że pisanie kodu to ich hobby. Dynamicznie zmieniająca się branża IT powoduje, że zapotrzebowanie na wąsko wyspecjalizowanych pracowników wzrasta, a co za tym idzie - coraz więcej osób może odszukać w nowych technologiach swoje miejsce.

Ponad 400 aktualnych ofert pracy będzie można znaleźć podczas Technologicznych Targów Pracy Future3. Wydarzenie odbędzie się 17 października w gdańskim AmberExpo. Wstęp darmowy. Organizatorem jest Infoshare.

Agenda:
- 11:00 - 11:20 - OTWARCIE
- 12:00 - 12:40 - Mateusz Biliński (Niebezpiecznik) HACKOWANIE W CZASACH AUTOMATYZACJI
- 12:40 - 13:00 - TBA
- 13:00 - 13:40 - Wojtek Ptak (FreshMail) - ZAWODOWA REWOLUCJA PRZYSZŁOŚCI
- 13:40 - 14:00 - Bartosz Wiśniewski (Lufthansa Systems Poland Sp. z o. o.) - PRZEWIDYWANIE OPÓŹNIEŃ W RUCHU LOTNICZYM - PRACA W DIGITAL DELIVERY LAB
- 14:20 - 14:40 - Michał Giergielewicz (GetResponse) - CLEAN CODE. NAUCZ SIĘ CHODZIĆ ZANIM ZACZNIESZ BIEGAĆ.
- 14:40 - 15:20 - Krzysztof Kudryński (NVIDIA GeForce Polska Deep Learning Algorithms) - MASZYNĄ JESTEM I NIC CO LUDZKIE NIE JEST MI OBCE
- 15:20 - 15:40 - Paweł Sklarow (Intel) INTEL - PRACODAWCA STUDENTA I ABSOLWENTA
- 15:40 - 16:00 - TBA
- 16:00 - 16:20 - Michał Michalczuk (InfoShare Academy - uczymy programowania) - BOOTCAMPY OKIEM TRENERA I DEVELOPERA
- 16:20 - 17:00 - Michał Samujło (Nordea) - JAK PRZETRWAĆ I ROZWIJAĆ SIĘ W KORPORACJI?
- 17:00 - 17:40 - Maciej Aniserowicz (devstyle.pl - Maciej Aniserowicz) - WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ WIEDZIEĆ NA POCZĄTKU SWOJEJ KARIERY W BRANŻY IT
- 17:40 - 18:00 ZAKOŃCZENIE


Dla kogo jest wydarzenie?

Technologiczne Targi Pracy to wydarzenie skierowane do osób, które poszukują pierwszych doświadczeń w branży IT - studentów oraz absolwentów szkół i uczelni technicznych. Każdego roku udział w Targach biorą także osoby poszukujące nowej inspiracji, myślący o przebranżowieniu się, np. w kierunku front-end web developmentu. Targi odwiedzają uczestnicy z całego regionu, nie tylko z Trójmiasta, ale również z Bydgoszczy, Koszalina, Olsztyna, Torunia i Elbląga. Przed nami 9. edycja imprezy.

Swoją pierwszą pracę i staż znajdą tutaj przyszli testerzy manualni i automatyczni, IT administratorzy, DevOpsi, inżynierowie AI/ML, analitycy oraz programiści wykorzystujący w swojej pracy różnorodne technologie, takie jak Java, Python, .NET czy PHP.

W roli wystawców 50 największych pracodawców w regionie. W tym roku do grona partnerów dołączyli m.in. Nordea, Finastra, SII, Aspire Systems czy Lufthansa Systems.

Nie tylko oferty pracy

Choć to znalezienie pracy jest dla uczestników kluczowe, organizatorzy przygotowali spotkania ze specjalistami znającymi branżę IT od podszewki.

Na scenie z eksperckim wystąpieniem pojawią się speakerzy znani z Infoshare, największej konferencji o nowych technologiach w Europie Środkowo-Wschodniej. Mowa o Maćku Aniserowiczu, autorze bloga devstyle.pl i książki "Zawód: Programista". Prelekcję zaplanował także Krzysiek Kudryński (NVIDIA) zajmujący się zagadnieniami z obszaru ML/AI. Podczas Future3 opowie m.in. o podstawach działania konwolucyjnych sieci neuronowych. Obok niego pojawią się także Mateusz Biliński (Niebezpiecznik.pl), Wojtek Ptak (Freshmail) i wielu innych.

Do dyspozycji uczestników będą również konsultanci HR. Doradzą oni, w jaki sposób podkreślić mocne strony w CV, które kompetencje są dziś pożądane na rynku pracy oraz jak wysokich zarobków możemy spodziewać się wkraczając do świata IT.

Możliwość aplikowania online

Już teraz na stronie www.future3.pl/praca dostępne są oferty zatrudnienia. Ponadto każdy uczestnik, który podczas rejestracji zdecyduje się wgrać swoje CV do systemu, będzie mógł w trakcie targów w prosty sposób odpowiadać na ogłoszenia o pracę. Posłuży do tego kod QR umieszczony na identyfikatorze.

Informacja o biletach

Wstęp na targi jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na stronie wydarzenia:
https://future3.pl/rejestracja/

Akademickie Targi Pracy

paź 29

wtorek, godz. 9:00 - 16:00

Wstęp wolny

Targi Młodej Pary

lis 10

niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
bilety 25 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki spotkasz w drodze do szkoły?