stat

Gdynia E(x)plory Week 2020

W trosce o bezpieczeństwo i komfort uczestników wydarzeń E(x)plory, organizatorzy z Fundacji Zaawansowanych Technologii zdecydowali się na przeniesienie wszystkich tegorocznych wydarzeń do Internetu. Regionalne etapy oraz finał Konkursu Naukowego E(x)plory, Festiwale E(x)plory promujące naukę wśród młodzieży oraz Kongresy E(x)plory kierowane do eudukatorów i nauczycieli będzie można w tym roku w całości obejrzeć w sieci!

Na wirtualnej platformie, YouTubie i mediach społecznościowych transmitowane będą wydarzenia E(x)plory. Decyzja została podjęta po konsultacji ze wszystkimi partnerami programu E(x)plory.

"Sytuacja ostatnich miesięcy pokazała nam, że musimy myśleć o bezpieczeństwie i komforcie uczestników naszych wydarzeń. Tym bardziej, że w większości jest to młodzież i uczniowie szkół. Dlatego zdecydowaliśmy, że w tym roku wszystkie wydarzenia E(x)plory będą dostępne online. Jest to nowa formuła i mamy nadzieję, że będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż stacjonarne wydarzenia E(x)plory." - mówi Joanna Gogolińska, dyrektor Fundacji Zaawansowanych Technologii.

O zapisach na wydarzenia i szczegółach organizatorzy będą informować na swojej stronie
www.explory.pl oraz w mediach społecznościowych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki spotkasz w drodze do szkoły?

 

Najczęściej czytane