stat
Impreza już się odbyła

III Festiwal Literatury Dziecięcej Koci Łapci

Zapraszamy Was serdecznie na tegoroczną edycję Festiwalu Literatury Dziecięcej Koci Łapci, który odbędzie się w dniach 3-11 października 2020 roku. W tym roku festiwal literatury dziecięcej będzie zorganizowany w troszkę inny sposób. Spotkamy się w gdyńskich księgarniach i posłuchamy opowieści o książkach dla dzieci, które tam na Was czekają. Gdynia Rodzinna wspólnie z Szymonem Jachimkiem zajrzy do środka kilku z nich i zapyta o najlepsze pozycje dla dzieci.

Na kanale Facbeook/GdyniaRodzinna będzie nas można śledzić cały dzień online.

3 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU
Zapraszamy Was do wspólnej zabawy i RAJD PO KSIĘGARNIACH!
Wpadnijcie do wybranej przez Was księgarni i przynieście ze sobą swoje ulubione książki i pokażcie je dzieciom, które będą nas oglądały on-line. Będziecie mogli skorzystać ze specjalnego rabatu aż 30% (między 4-11 października) na jedną z polecanych przez księgarnie książek. Wszyscy, którzy nas odwiedzą, otrzymają przepiękny "Rodzinny przewodnik po Gdyni".

RAJD PO KSIĘGARNIACH:
9:46 - PolAnglo, ul. Świętojańska 33
10:30 - Koga, ul. Świętojańska 23
11:15 - Szymelka, ul. Żołnierzy I Armii Wojska polskiego 8
12:15 - Chimera, ul. 3 maja 1b
13:00 - Muzeum Emigracji, ul. Polska 1
14:00 - Vademecum, ul. Świętojańska 5.

W księgarni Vademecum odbędzie się spotkanie z Szymonem Jachimkiem, który opowie o kulisach napisanej przez niego opowieści i przepięknie opowiedzianej online przez Magdalenę Bochan-Jachimek historii o "Klarze i Franku".
15:15 odwiedzimy Bibliotekę Śródmieście - opowiemy Wam o projekcie "Mała książka - wielki człowiek" oraz o tym, że każdy - niezależnie od wieku - może zostać czytelnikiem Biblioteki Gdynia.

4 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU
4 października zapraszamy na Górę św. Mikołaja zwaną Świętą Górą w Chyloni - tam o godzinie 12:00 odbędzie się niezwykła premiera kolejnej książeczki gdynieczki, która opowiada o tym tajemniczym miejscu. "Góra pełna przygód" została napisana przez Szymona Jachimka i pięknie zilustrowana przez Klarę Wicenty.

4-11 PAŹDZIERNIKA 2020 ROKU
W Muzeum Miasta Gdyni między 4 a 11 października przygotowaliśmy specjalnie dla Was niewielką ekspozycję pamiątek i znalezisk, które pochodzą z Góry Św. Mikołaja, a stanowią zbiory Muzeum.
Wpadnijcie i zobaczcie co odnaleziono do tej pory w tym magicznym miejscu.

Więcej informacji na stronie www.gdyniarodzinna.pl i na naszym FB/GdyniaRodzinna.

Partnerami są gdyńskie małe księgarnie, uwielbiane przez wielu z Was
- PolAnglo,
- Koga,
- Szymelka,
- Chimera
- Vademecum
oraz znane instytucje kultury
- Biblioteka Gdynia,
- Muzeum Emigracji
- Muzeum Miasta Gdyni.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jony mogą mieć ładunek: