• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

IV Ogólnopolska Konferencja IMPLANTY 2022

Po trzech edycjach zakończonych sukcesem mamy przyjemność zaprosić Państwa na IV Ogólnopolską Konferencję IMPLANTY 2022. W tym roku przyświecać nam będzie hasło "Inżynieria, medycyna i nauka - w pogoni za implantem doskonałym". Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 27-28 maja 2022 roku w zabytkowych murach Politechniki Gdańskiej, gdzie spotkają się przedstawiciele nauki, medycyny i przemysłu. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów oraz nakreślenia istniejących wyzwań stojących przed twórcami współczesnych biomateriałów. Konferencja stanowić będzie ponadto szansę do dyskusji nad współpracą i postępem w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze ortopedii, kardiochirurgii, inżynierii tkankowej, inżynierii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej, biomechaniki oraz aparatury medycznej.

Podczas wykładów plenarnych wygłaszanych przez największych w kraju specjalistów z dziedziny implantologii uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę oraz podjąć cenne dyskusje z innymi naukowcami. Wygłaszane komunikaty oraz prowadzone sesje posterowe będą stanowiły doskonałą okazję do nawiązania współpracy oraz zaprezentowania swoich wyników badań.
 
Konferencja organizowana jest przez Instytut Technologii Maszyn i Materiałów oraz Koło Naukowe Materiały w Medycynie działające przy Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Przewodniczącym Komitetu Naukowego będzie Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Zieliński, ceniony w świecie specjalista i autor wielu publikacji z zakresu inżynierii biomateriałów.

Więcej informacji już wkrótce!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  400 - 850 zł
 • Przedsprzedaż
  300 - 700 zł
Opłata konferencyjna
do 01/03-31/03

Pakiet student (udział w wystąpieniach, catering podczas konferencji, bez uroczystej kolacji i dodatkowych atrakcji) - 300 zł

Pakiet pełny (udział w wystąpieniach, catering podczas konferencji, uroczysta kolacja, atrakcje dodatkowe) - 700 zł

do 1/04-30/04

Pakiet student (udział w wystąpieniach, catering podczas konferencji, bez uroczystej kolacji i dodatkowych atrakcji) - 400 zł

Pakiet pełny (udział w wystąpieniach, catering podczas konferencji, uroczysta kolacja, atrakcje dodatkowe) - 850 zł

Bilety dostępne na: wimio.pg.edu.pl/konferencja-implanty/o-konferencji/terminy-i-oplaty

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta spotkasz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?

 

Najczęściej czytane