stat
Impreza już się odbyła

Informatyka dla uczniów szkół średnich

Uczniowie liceów i techników, zastanawiający się nad karierą w IT, mogą zapisać się na cykl 6 warsztatów w Uczelni Kwiatkowskiego.

w każdy poniedziałek (od 07.02 do 28.03.2022), godz. 19:30 - 21:30

Gdańsk,
bilety 1250 zł
Uczestnicy, w przystępny sposób, poznają najbardziej pożądane obecnie na rynku umiejętności programowania, projektowania architektury IT, zaznajomią się z dyscypliną zarządzania projektami IT, zarządzania zasobami IT oraz analizą biznesową. Pozwoli to uczestnikom wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę dalszej nauki i kariery w tej niezwykle dynamicznej branży.

Terminy i tematy warsztatów:
- 8.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Wstęp do zarządzania projektami IT
Prezentacja charakterystyki zarządzania projektami w środowisku informatycznym. Uczestnicy dowiedzą się jakie występują role w projektach IT, jak tworzy się i zarządza zespołami IT. Poznają zasady prowadzenia małych i dużych przedsięwzięć skupiających się na tworzeniu nowego oprogramowania, jak i jego wdrażaniu.

- 15.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Zarządzanie zasobami ludzkimi w IT
Słuchacze zdobędą specjalistyczną wiedzę na temat zarządzania zasobami ludzkimi, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży IT. Dodatkowo pozyskają praktyczne umiejętności interdyscyplinarne niezbędne do pracy zawodowej w działach personalnych, ale także na stanowiskach związanych z kierowaniem mniejszymi lub większymi zespołami oraz koordynowaniem prac zespołów projektowych.

- 22.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Budowanie architektury IT - sieci teleinformatyczne
Jak konfigurować oprogramowanie? Jak konfigurować sprzęt? Jakiej klasy sprzęt i oprogramowanie zastosować? W jaki sposób konfigurować serwery i jakich protokołów używać, by budować wydajne sieci? Na te pytania odpowiedzą specjaliści podczas warsztatu.

- 29.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Podstawy programowania w języku PHP
Uczestnicy poznają podstawowe zasady architektury oraz kodowania w języku PHP. Poznają metody warunki i zasady pisania kodu w tym jednym z najpopularniejszych języków programowania.

- 5.04 br., godz. 9.00 - 10.30 - Podstawy programowania w języku JAVA
Język JAVA to najpopularniejszy, ale i jeden z trudniejszych języków programowania na świecie. Podczas warsztatu przedstawione zostaną podstawowe zasady kodowania. Uczestnicy dowiedzą się jak konfigurować sobie środowiska, określać metody i klasy, pisać warunki. Poznają teorię i praktykę nt. definiowania i używania zmiennych.

- 12.04 br., godz. 9.00 - 10.30 - Inżynieria wymagań
Analityk biznesowy to jeden z najbardziej poszukiwanych obecnie zawodów w świecie IT. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się, jak rozmawiać z Klientem, jak mapować procesy, jak identyfikować i jak opisywać wymagania jakie ma Klient, i co najważniejsze, jak to przetłumaczyć z "języka mówionego" na "język informatyczny".

Informacja o biletach

Rejestracja drogą e-mailową na adres: rekrutacja@wsaib.pl lub telefonicznie: 58 660 74 10, 58 660 74 32. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Rukwiel nadmorska to: