Impreza już się odbyła

Informatyka dla uczniów szkół średnich

Uczniowie liceów i techników, zastanawiający się nad karierą w IT, mogą zapisać się na cykl 6 warsztatów w Uczelni Kwiatkowskiego.

w każdą niedzielę (od 01.04 do 21.06.2020), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
Uczestnicy, w przystępny sposób, poznają najbardziej pożądane obecnie na rynku umiejętności programowania, projektowania architektury IT, zaznajomią się z dyscypliną zarządzania projektami IT, zarządzania zasobami IT oraz analizą biznesową. Pozwoli to uczestnikom wybrać najlepszą dla siebie ścieżkę dalszej nauki i kariery w tej niezwykle dynamicznej branży.

Terminy i tematy warsztatów:
- 8.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Wstęp do zarządzania projektami IT
Prezentacja charakterystyki zarządzania projektami w środowisku informatycznym. Uczestnicy dowiedzą się jakie występują role w projektach IT, jak tworzy się i zarządza zespołami IT. Poznają zasady prowadzenia małych i dużych przedsięwzięć skupiających się na tworzeniu nowego oprogramowania, jak i jego wdrażaniu.

- 15.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Zarządzanie zasobami ludzkimi w IT
Słuchacze zdobędą specjalistyczną wiedzę na temat zarządzania zasobami ludzkimi, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży IT. Dodatkowo pozyskają praktyczne umiejętności interdyscyplinarne niezbędne do pracy zawodowej w działach personalnych, ale także na stanowiskach związanych z kierowaniem mniejszymi lub większymi zespołami oraz koordynowaniem prac zespołów projektowych.

- 22.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Budowanie architektury IT - sieci teleinformatyczne
Jak konfigurować oprogramowanie? Jak konfigurować sprzęt? Jakiej klasy sprzęt i oprogramowanie zastosować? W jaki sposób konfigurować serwery i jakich protokołów używać, by budować wydajne sieci? Na te pytania odpowiedzą specjaliści podczas warsztatu.

- 29.03 br., godz. 9.00 - 10.30 - Podstawy programowania w języku PHP
Uczestnicy poznają podstawowe zasady architektury oraz kodowania w języku PHP. Poznają metody warunki i zasady pisania kodu w tym jednym z najpopularniejszych języków programowania.

- 5.04 br., godz. 9.00 - 10.30 - Podstawy programowania w języku JAVA
Język JAVA to najpopularniejszy, ale i jeden z trudniejszych języków programowania na świecie. Podczas warsztatu przedstawione zostaną podstawowe zasady kodowania. Uczestnicy dowiedzą się jak konfigurować sobie środowiska, określać metody i klasy, pisać warunki. Poznają teorię i praktykę nt. definiowania i używania zmiennych.

- 12.04 br., godz. 9.00 - 10.30 - Inżynieria wymagań
Analityk biznesowy to jeden z najbardziej poszukiwanych obecnie zawodów w świecie IT. Na zajęciach uczestnicy dowiedzą się, jak rozmawiać z Klientem, jak mapować procesy, jak identyfikować i jak opisywać wymagania jakie ma Klient, i co najważniejsze, jak to przetłumaczyć z "języka mówionego" na "język informatyczny".

Informacja o biletach

Rejestracja drogą e-mailową na adres: rekrutacja@wsaib.pl lub telefonicznie: 58 660 74 10, 58 660 74 32. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład: