stat
Wydarzenie już się odbyło

Innowacje w ochronie zdrowia

Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku serdecznie zaprasza na dwie edycje certyfikowanego szkolenia online pt. Innowacje w ochronie zdrowia, które odbędą się w dniach 19 oraz 26 października o godz. 18:00. Szkolenie poprowadzą eksperci z Centrum e-Zdrowia - Pan Paweł Treder- starszy specjalista Wydziału Wdrożeń Edm i Innych e-usług oraz Pan Michał Oleksy - Kierownik Wydziału Wdrożeń e-skierowania.

gru 13-14

poniedziałek - wtorek

Gdańsk,
bilety 1700 zł

w każdy czwartek (do 27.01.2022), godz. 17:00 - 18:30

Gdańsk, ul. Traugutta 79
Wstęp wolny
Podczas spotkania mowa będzie m.in. o:
- e-recepcie,
- e-skierowaniu,
- Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM),
a także o Internetowym Koncie Pacjenta - bezpłatnej aplikacji Ministerstwa Zdrowia, która w obecnych czasach cieszy się szczególnym zainteresowaniem m.in. dlatego, że znajdziemy na nim unijne Certyfikaty Szczepień przeciw Covid-19, zamówimy e-receptę.

Proces cyfryzacji ochrony zdrowia w Polsce rozpoczęła, wdrożona w 2020 roku e-recepta. Obecne czasy pokazują, że społeczeństwo oraz środowisko medyczne potrzebuje nowych, innowacyjnych rozwiązań . Podczas spotkania będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, wyrażając swoje opinie, sugestie, pomysły mogące wpłynąć na jeszcze wyższy poziom wdrażanych e-usług.

CERTYFIKAT
Istnieje możliwość otrzymania płatnego certyfikatu potwierdzającego udział w szkoleniu. Osoby zainteresowane uzyskaniem certyfikatu proszone są o rejestrację w systemie oraz dokonanie opłaty w wysokości 10 zł na konto Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku - 19 2490 0005 0000 4530 3202 1283.

Linki do udziału w wydarzeniach:

19 października - kliknij
Rejestracja dla osób, które chciałaby uzyskać certyfikat: http://ikongr.es/c/zqEsgyzz

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to:

 

Najczęściej czytane