stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jak TIK uczy pracy w zespole? Warto się szkolić - warsztaty dla nauczycieli.

Jak efektywnie pracować z pokoleniem, które nie zna czasów bez technologii i mobilnego dostępu do internetu? Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza nauczycieli na darmowe warsztaty z cyklu WARTO SIĘ SZKOLIĆ: "Jak TIK uczy pracy w zespole? Rozwijanie kompetencji społecznych z użyciem technologii".

Współcześni uczniowie nazywani są cyfrowymi tubylcami, co oznacza, że ich wychowywaniu i dorastaniu od początku towarzyszyły nowe technologie. Rzeczywistość online w dużej mierze wypełnia ich czas wolny.

Specyfika uczenia się cyfrowych tubylców polega na tym, że jeżeli nie potrafią czegoś zrozumieć lub znaleźć, to nie szukają w książkach drukowanych, ale włączają Internet i szukają potrzebnych informacji.

Jedną z podstawowych obaw wielu rodziców i nauczycieli jest opinia, że nowe technologie prowadzą do izolacji młodych ludzi oraz są przeszkodą w rozwijaniu umiejętności społecznych w świecie rzeczywistym.

Jednak nowe technologie to jedynie narzędzie, które może uczyć cyfrowych tubylców współpracy w ich naturalnym środowisku. W jaki sposób?

Przyjdź na warsztaty: Jak TIK uczy pracy w zespole? Rozwijanie kompetencji społecznych z użyciem technologii, które poprowadzi Superbelferka RP, Agnieszka Bilska.
Podczas warsztatu zostaną zaprezentowane narzędzia cyfrowe, które pomogą nowoczesnemu nauczycielowi na każdej lekcji uczyć pracy w zespole, ćwiczyć komunikację i umiejętności interpersonalne offline i online.

Prowadząca:
Agnieszka Bilska - Superbelferka RP, trenerka kompetencji cyfrowych, anglistka w I LO Dwujęzycznym w Gliwicach. Prowadzi fanpage "Gamifikacja Edu" poświęcony grom i gamifikacji w edukacji - Absolwentka kierunku User Experience Design na SWPS w Katowicach.

Centrum Nauki EXPERYMENT serdecznie zaprasza nauczycieli wszystkich poziomów nauczania. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12.12.2018 lub do wyczerpania puli miejsc.
Zarejestruj się tutaj

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatorki programu - Barbary Ciach: b.ciach[at]experyment.gdynia.pl, tel. (58) 698 21 39.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gdańsk to stolica województwa: