• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak radzić sobie z własną agresją?

Jeśli masz problemy z panowaniem nad emocjami i zdarza Ci się stosować przemoc wobec najbliższych, weź udział w warsztatach, które pomogą Ci radzić sobie ze swoją agresją. Przy pomocy specjalistów możesz zmienić swoje zachowanie i uzdrowić relacje z bliskimi.

gru 11

niedziela, godz. 12:00 - 14:30

Gdańsk,
bilety 70 zł
Punkt Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie prowadzi zapisy do grupy korekcyjno-edukacyjnej dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Grupa jest bezpłatną formą pomocy przeznaczoną dla osób pełnoletnich, które chcą zmienić swoje zachowanie i ochronić siebie i najbliższych przed negatywnymi skutkami stosowania agresji.

Przemoc wobec najbliższych może przejawiać się na wiele sposobów: od bezpośredniej przemocy fizycznej i seksualnej, przez przemoc psychiczną (np. nadmierne kontrolowanie, straszenie, krytykowanie, poniżanie) aż po najmniej rozpoznawalną przemoc ekonomiczną (np. zabieranie pieniędzy, nie łożenie na rodzinę, zabranianie pracy).

Zajęcia grupy korekcyjno-edukacyjnej rozpoczną się 19 października i będą miały formę psychologicznych warsztatów edukacyjnych. Odbywać się będą w siedzibie Punktu Interwencji Kryzysowej MOPS Sopot przy al. Niepodległości 876 w każdą środę i trwać będą 2 godziny. Pełen cykl zajęć to 20 spotkań tematycznych.

Osoby, które chcą nauczyć się panować nad swoją agresją i wziąć udział w zajęciach grupy korekcyjno-edukacyjnej, zachęcamy do wstępnej konsultacji z psychologiem Karolem Kucyk.

Zgłoszenia pod nr tel. 58 550-14-14, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 lub mailowo: pik@mopssopot.pl.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki drapieżne to:

 

Najczęściej czytane