• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Kierunek medyczny da ci pracę

26 sierpnia 2011 (artykuł sprzed 12 lat) 
Technik farmaceuta to jeden z zawodów medycznych, jaki można zdobyć w szkole TEB Edukacja w Gdańsku i w Gdyni. Technik farmaceuta to jeden z zawodów medycznych, jaki można zdobyć w szkole TEB Edukacja w Gdańsku i w Gdyni.

Nie trzeba kończyć sześcioletniej medycyny, by zdobyć medyczny zawód. Niektóre specjalności można nawet zdobyć za darmo.Kierunki medyczne - nie tylko w uczelniach wyższych, ale i w szkołach policealnych - cieszą się dużą popularnością. Powód jest jasny: zdobycie takich zawodów jak masażysta, pomoc stomatologiczna czy technik farmaceutyczny pozwala znaleźć dobrze płatną pracę nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Wszystkie te zawody można poznać w trójmiejskiej szkole policealnej TEB Edukacja. Kierunki medyczne są mocnym punktem w jej ofercie, co wyróżnia tę szkołę na rynku szkolnictwa policealnego.

Oto jakie zawody można zdobyć podczas nauki w szkole TEB Edukacja:

- Technik farmaceutyczny - najniższe czesne na Pomorzu
- Technik dentystyczny
- Asystentka stomatologiczna
- Higienistka stomatologiczna
- Opiekun medyczny - bezpłatny
- Technik masażysta - bezpłatny
- Dietetyk

Nauka podzielona jest na semestry, trwa od 1 roku do 2,5 roku. Można wybrać jeden z trybów: dzienny, wieczorowy lub zaoczny, oraz grafik zajęć: tygodniowy lub w weekendowy.

Kształcenie w kierunkach z uprawnieniami szkół publicznych kończy się egzaminem zawodowym. W ofercie proponujemy także roczne kierunki, gdzie po zakończeniu nauki nasi absolwenci otrzymują dyplom ukończenia szkoły policealnej.

Wyróżnia nas jakość kształcenia, kompetentni i wykwalifikowani wykładowcy oraz nowoczesna baza dydaktyczna dostosowana do nauki zawodów medycznych. Uczymy rzetelnie i dobrze przygotowujemy do wykonywania zawodu. Wykładowcy szkoły TEB to doświadczeni pedagodzy, są wśród nich zarówno nauczyciele akademiccy z uniwersytetów, wyższych szkół, akademii medycznych, jak również praktycy z życia gospodarczego, m.in. farmaceuci, lekarze, specjaliści w różnych dziedzinach.

Szkoła pomaga w organizowaniu praktyk. Jej słuchacze uczestniczą w zajęciach praktycznych w placówkach zdrowia: szpitalach, przychodniach specjalistycznych, pogotowiu ratunkowym, gabinetach stomatologicznych i aptekach.

Szkoła policealna TEB Edukacja w Gdańsku zobacz na mapie Gdańska
ul. Heweliusza 11
80-890 Gdańsk
tel. (58) 305 80 27
e-mail: gdansk@teb.pl

Szkoła policealna TEB Edukacja w Gdyni zobacz na mapie Gdyni
ul. Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia
tel. (58) 622 46 77
e-mail: gdynia@teb.pl

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

Opinie (5)

 • Mam pytanie czy technik farmaceuta ma uprawnienia potrzebne do prowadzenia apteki? (2)

  Czy tylko może asystować magistrowi?

  • 5 0

  • (1)

   otworzyć aptekę i w niej pracować może, ale musi zatrudnić 1 mgr, Ja pracuję w aptece, gdzie jest tylko 1 mgr i 3 techników,

   • 0 0

   • Dzięki, właśnie o to mi chodziło.

    A opisana przez ciebie sytuacja chyba występuje w większości aptek.

    • 0 0

 • Technik farmaceutyczny - jaką szkołę polecacie?

  Chciałbym się dowiedzieć którą szkołę polecacie ? Gdańskie Szkoły Medyczne ul. św. Barbary ; Policealne Studium Farmaceutyczne w Gdańsku - Orunia czy może TEB Edukacja? Czy ktoś chodził do jednej z tych szkół i może się wypowiedzieć na temat poziomu edukacji, egzaminu ? Którą warto wybrać?

  • 0 0

 • Przestrzegam przed tą szkołą!

  bałagan, nauczyciele spóźniają się na zajęcia, cały czas odwołuja lekcję i są nie przygotowani do zajęć, czasami ma się wrażenie jakby nie wiedieli o czym mówią- masakra jakaś!!! Poziom niestety bardzo niski. Zajęcia prowadzą w starej szkole, obdrapane ławki i obskurne sale. Czesne wysokie, na początku niby za darmo a potem karzą płacić i szantarzują że nie oddadzą dokumentów!!! Zdecydowanie odradzam!

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Fizjoterpia Pediatryczna

250 zł
warsztaty, konferencja

Science Cafe. Przyszłość zapisana w genach? Epigenetyka w skali

20 zł
wykład, sesja naukowa, warsztaty

Sprawdź się

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeźba terenu przeważa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?

 

Najczęściej czytane