• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Wakacje w Centrum Nauki Experyment (1 opinia)

Ogłoszenia Kolonie, półkolonie i ferie w Trójmieście

Wakacje to czas eksperymentów! Jak co roku zespół Centrum Nauki Experyment przygotował mnóstwo wakacyjnych atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Tym razem w Gdyni królować będą dinozaury, które zagoszczą na organizowanych codziennie warsztatach dla rodzin! Aby każdy, bez wyjątku, miał szansę odwiedzić gdyński Experyment, przez cały okres wakacyjny Centrum będzie otwarte 7 dni w tygodniu! Edukatorzy czekają na wszystkich gości od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00 - 19:00.

Wakacyjne warsztaty dla rodzin


W wakacje CNE zaprasza na specjalne WARSZTATY RODZINNE kierowane do dwóch grup wiekowych (dla rodzin z dziećmi powyżej 3 i 6 lat). Ich uczestnicy sprawdzą, czy jesteśmy gotowi na powrót dinozaurów na Ziemię. A żeby to zrobić, trzeba bardzo dokładnie poznać te pasjonujące i wciąż nieco tajemnicze gady. Co jadły? Jak długo żyły? Jak przystosowywały się do zmiennych warunków? I jak ewoluowały przez miliony lat? Wakacje w Experymencie to szansa na bliższe poznanie dinozaurów i ich zwyczajów! Okazja ku temu już od 24 czerwca!

Warsztaty rodzinne dla rodzin z dziećmi powyżej 3 lat odbywać się będą codziennie o 10:00, 13:00 i 16:00. Z kolei warsztaty 6+ startują każdego dnia o 12:00 i 15:00.

Wakacyjne zajęcia dla grup zorganizowanych


Gdyńskie centrum nauki przygotowało również ofertę dla grup zorganizowanych. Tutaj także zajęcia zostały podzielone zgodnie z wiekiem uczestników - młodzież powyżej 10 lat weźmie udział w warsztatach pt. "Laboratorium detektywistyczne", podczas których rozwiąże kryminalną zagadkę. Z pomocą przyjdzie oczywiście nauka i doświadczenia chemiczne, które pomogą rozpoznać grupę krwi i odnaleźć odciski palców! Z kolei młodszych uczestników Experyment zaprasza na fizyczne warsztaty pt. "Trzy stany skupienia", podczas których m.in. poznają oni procesy parowania, skraplania czy sublimacji, dowiedzą się, co może wpływać na zmianę stanów skupienia, a także jaka jest różnica między piaskiem hydrofilowym i hydrofobowym.

Warsztaty dla grup zorganizowanych odbywać się będą od poniedziałku do piątku o 09:00, 11:00 i 13:00.

Więcej informacji o Wakacjach 2024 w Centrum Nauki Experyment znaleźć można na stronie https://experyment.gdynia.pl/wakacje-2024-w-swiecie-dinozaurow/

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 zł
termin 25 czerwca-01 września 2024
bilety 35 zł za osobę wstęp na warsztaty i wystawy

Opinie (1)

 • Ciekawe zajęcia, też dałem się wciągnąć w aktywne uczestnictwo:)) pozdrawiam drugą część drużyny ;)

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Co to jest rolnictwo ekologiczne?

 

Najczęściej czytane