stat
Impreza już się odbyła

Klub Przedsiębiorczych Mam

Zapraszamy wszystkie mamy, które chcą rozpocząć własny biznes, już go prowadzą lub zastanawiają się nad swoją przyszłością zawodową. Spotykamy się po to, żeby czerpać inspirację, wzajemnie się motywować do działania i nawiązać kontakty.

w każdy poniedziałek (do 27.04), godz. 16:15 - 17:15

Wstęp wolny
mar 13

piątek, godz. 18:00

bilety 29  zł
Gość: Małgorzata Bielicka i Dominika Stencel.
Temat spotkania: Z rodziną tylko na zdjęciu? Rodzinny biznes.

Dominika i Marysia - siostry prowadzące własny salon fryzjersko-kosmetyczny oraz ambasadorki firmy Forever. Dzieczyny mówią o sobie: w tym roku kupiłyśmy własną nieruchomośc na potrzeby naszej działalności i dzięki temu możemy się rozwijać. Stale wprowadzamy do salonu nowe usługi, szkolimy się i pracujemy nad rozwojem osobistym. Współpraca z Forever daje nam produkt Premium i dochód pasywny. Pracując razem obalamy mit że: "z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach". Jesteśmy młode i wiemy, że praca którą teraz wykonujemy, da nam korzyści w przyszłości."

Spotkanie poprowadzi Paulina Wronecka właścicielka Pracownia Marzeń by Paulina Wronecka kompleksowa organizacja eventów i Zakręcona Cafe dawniej Pracownia Marzeń Klubokawiarnia - koordynatorka klubu w Gdańsku. Jak o niej mówią, to kobieta rakieta, bo jest bardzo energiczna i uparcie dąży do celu spełniając swoje marzenia. Marketingowiec z 12 letnim doświadczeniem. Opowie o relacjach, o ich budowaniu i o tym, że można stworzyć sieć kontaktów biznesowych bez tzw. znajomości. Opowie także o tym, jak sama stworzyła swoje miejsce pracy nie prosząc znajomych o polecenie i jak po ponad roku wie, do kogo się zwrócić, kiedy potrzebuje fotografa, cateringu czy innych usług niezbędnych do prowadzenia biznesu. Prywatnie jest żoną i mamą 8 letniego Kacperka, otaczającą się cudownymi ludźmi.

Klub Przedsiębiorczych Mam w Polsce działa od 2009 roku.Jest to projekt skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Gniazdowniki to ptaki: