stat

Konferencja: Wyłaniająca się dojrzałość

Gdański Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży w imieniu Prezydenta Miasta Gdańska wraz z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Fundacją Psychologiczną zapraszają do uczestnictwa w: XI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu: teoria i praktyka terapeutyczna pod tytułem: WYŁANIAJĄCA SIĘ DOJRZAŁOŚĆ - O ADOLESCENTACH W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI.

Podczas tegorocznej konferencji pragniemy poddać refleksji problematykę zadań rozwojowych okresu adolescencji, a w szczególności będziemy zastanawiać się nad kondycją psychiczną młodzieży we współczesnej wieloznacznej, dynamicznej i pełnej sprzeczności rzeczywistości. Młodzież jako grupa oscylująca pomiędzy dzieciństwem a dorosłością jest szczególnie podatna na wpływy otaczającej rzeczywistości, a ta z jednej strony oferuje młodym ludziom mnogość możliwości wyboru, z drugiej pozostawia ich bez stałych wartości oraz wsparcia w emocjonalnym i poznawczym opracowywaniu doświadczeń. Zagadnieniom tym będziemy przyglądać się z perspektywy intrapsychicznej, separacyjnej, rodzinnej. Poruszymy również problematykę rozwoju psychoseksualnego oraz diagnozowania wczesnych zaburzeń osobowości.

Konferencja adresowana jest do psychologów, psychoterapeutów, lekarzy psychiatrów, pracowników socjalnych oraz osób zawodowo zajmujących się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie włókna pochodzenia naturalnego stosuje się w przemyśle?