Wydarzenie już się odbyło

Kongres regionalny Świadków Jehowy 2019 (8 opinii)

W dniach 9-11 sierpnia Gdańsk będzie gospodarzem jednego z wielu kongresów w roku 2019, które odbędą się na sześciu kontynentach w ponad 200 krajach i w przeszło 400 językach. W maju tego roku Świadkowie Jehowy rozpoczęli ogólnoświatową serię trzydniowych kongresów pod hasłem Miłość nigdy nie zawodzi. Spodziewana liczba obecnych na Stadionie Energa Gdańsk to 18 000 osób.

Halloween Konkret Spot

paź 31

czwartek, godz. 20:00

Gdynia, parking otwarty przy Gdynia...
Wstęp wolny

European Jamboree 2020

27 lipca - 6 sierpnia 2020, godz. 09:00

Wyspa sobieszewska
Pewne punkt programu w Gdańsku będą transmitowane z większego kongresu międzynarodowego odbywającego się w Warszawie. Na ten kongres międzynarodowy przybędzie łącznie jakieś 7 000 zagranicznych delegatów z 35 krajów. Na gospodarzy takich kongresów międzynarodowych wybrano 22 większe miasta w 18 krajach na świecie. Łącznie jakieś 140 000 delegatów z różnych krajów wybierze się w podróż, by uczestniczyć w tych większych zgromadzeniach.

Wydarzenie to unaoczni pozytywny wpływ miłości, która łączy ludzi z różnych środowisk mówi Artur Królikowski, lokalny przedstawiciel Świadków Jehowy. Miejscowi Świadkowie Jehowy będą mieli okazję cieszyć się towarzystwem swoich współwyznawców, a przy okazji tego wydarzenia, przybywający goście będą nocować w gdańskich hotelach, odwiedzą wiele lokalnych kawiarni, restauracji oraz popularnych atrakcji turystycznych.

Daty i miejsca tych kongresów oraz program można znaleźć w ich oficjalnym serwisie internetowym www.jw.org

Opinie (8) 9 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakiego pierwiastka jest najwięcej w powietrzu?