stat
Wydarzenie już się odbyło

Liderferencja 2021

Zapraszamy na kolejną - tym razem zdalną - odsłonę Liderferencji. Co to Liderferencja? To konferencja naukowa poświęcona tematyce IT, biznesu, rozwoju oraz rynku pracy. W tym roku zapraszamy was na serię cotygodniowych spotkań z ekspertami ze świata IT i biznesu.

maj 11-12

wtorek - środa, godz. 9:00 - 16:00

Online
bilety 123-200 zł
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00


Harmonogram
7 kwietnia 2021 o godz. 19.00
Damian Domżalski- "Dobre praktyki w programowaniu"
Omówionych zostanie kilka fajnych nawyków i dobrych praktyk, które warto wdrożyć już na samym początku programistycznej kariery - dzięki którym ułatwimy sobie codzienną prace oraz pozwolą nam utrzymać wysoką jakość pisanego przez nas kodu.

14 kwietnia 2021 o godz. 19.00
Marcin Pietrosian- "Jak robić więcej robiąc mniej, czyli automatyzacja nie tylko w IT"
Cały świat idzie w stronę, w której musimy robić coraz mniej. Ekspresy same parzą nam kawę, roboty sprzątające codziennie odkurzają nasze podłogi a niedługo samochody same będą nas woziły z punktu A do punktu B. Co możemy zrobić, aby idąc z duchem czasu nasza codzienna praca wymagała jak najmniej pracy, żebyśmy mogli więcej czasu spędzić na rzeczy przyjemniejsze, jak zabawy z pupilami?

21 kwietnia 2021 o godz. 19.00
Robert Kostrzewski- "Efektowny Machine Learning (prawie bez kodu)"
Jeśli nie znasz lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z Pythonem lub innymi językami programowania - ta prezentacja jest również dla Ciebie. Robert podczas swojego wystąpienia obali przekonanie, że aby używać Machine Learningu trzeba być mistrzem analizy matematycznej, statystki i Pythona. Choć jest to rekomendowana ścieżka, nasz prelegent proponuje aby tym razem pójść na skróty
W trakcie prelekcji dowiecie się jak przy pomocą dużej determinacji lecz małej wiedzy o języku Python stworzyć:
- w pełni funkcjonalnego chatbota
- głosowy avatar konwersujący z użytkownikiem w języku polskim
- system rozpoznający czy na obrazie wejściowym macha kotek czy piesek
- system analizy składniowej artykułów z Twittera

28 kwietnia 2021 o godz. 19.00
Michał Ciesielski- "Feature Leading - czyli Atlassianowy sposób na prowadzenie projektów"
Kiedy tafiacie do pierwszej pracy szybko okazuje się, że rzeczywistość wygląda całkiem inaczej, niż to, co wyobrażaliście sobie na studiach. Systemy, które budujecie są używane przez setki klientów, którzy robią wszystko, żeby korzystać z nich w sposób, którego nigdy byście nie przewidzieli. Wprowadzanie nowych funkcjonalności tak, żeby rzeczywiście rozwiązywać problemy a nie tylko dodawać kolejne ekrany w aplikacji okazuje się dużo trudniejszym zadaniem, niż byście przewidywali. Postaram się Wam przybliżyć jak robimy to w Atlassianie, pracując przy produktach takich jak Jira - od pomysłu przez projekt i wykonanie aż do mierzenia sukcesu.

Prelekcje będą transmitowane na naszym wydarzeniu na Facebooku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fale morskie powstają na Bałtyku w wyniku: