stat

Matematyka w kasynie (1 opinia)

Co jakiś czas pojawia się informacja o geniuszach, którzy znaleźli niezwykłe algorytmy pozwalające przechytrzyć kasyno i wygrać oszałamiające pieniądze.

Podczas kolejnego spotkania matematyki codzienności dr Nikodem Mrożek postara się sprawdzić na ile możliwe są takie "czary" i dlaczego mimo to kasyna ciągle istnieją i zazwyczaj to one zarabiają oszałamiające pieniądze kosztem miłośników hazardu.

Wykład z cyklu Matematyka codzienności poprowadzi dr matematyki Nikodem Mrożek, zawodowo związany z Uniwersytet Gdański. Współpracował także z Politechniką Gdańską, Wyższą Szkołą Bankową i Ateneum Szkołą Wyższą.

Od lat zajmuje się popularyzacją matematyki. Prowadził liczne zajęcia dla młodzieży w ramach programu "Zdolni z Pomorza" oraz spotkania matematyczne w szkołach.

Po pracy społecznik, m.in. członek stowarzyszeń Tolerado i Asfera; podróżnik, który z dziecięcą fascynacją wciąż odkrywa piękno tkwiące w różnorodności naszego świata.
Spotkanie odbywa się w ramach projektu Klub Sąsiedzki KULTURA - Świetlica Krytyki Politycznej w Trójmieście dofinansowanego ze środków Miasta Gdańska.

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Zdarza mi się grywać w kasynie online szczególnie w gry Wazdana, bo najlepiej sypią. Ale z chęcią posłucham wykładu. Może dzięki temu będę wygrywał jeszcze więcej

    • 0 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Wskaż rośliny uprawiane na olej:

 

Najczęściej czytane