Wydarzenie już się odbyło

Międzynarodowa konferencja MICOS 2021 (1 opinia)

  • sobota - niedziela, 16 - 17 października
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Interdyscyplinarne Koło Naukowe Doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na międzynarodową konferencję naukową Multidisciplinary International Conference on Science 2021 (MICOS 2021). Celem konferencji jest integracja naukowców różnych specjalności, przedstawienie najnowszych wyników badań, nawiązanie współpracy, dialog naukowy.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do doktorantów i służyć ma wymianie doświadczeń oraz integracji środowiska młodych naukowców. Ponadto, ze względu na otwarty charakter i szeroki zakres tematyczny skierowana jest do licznego grona odbiorców. Celem naszej interdyscyplinarnej konferencji jest zaprezentowanie badań naukowych prowadzonych przez doktorantów z różnych krajów, z wielu perspektyw i wyzwań przed nimi stojącymi.

Wystąpienia zostaną podzielone według uprawianych dyscyplin i zagadnień. W ramach konferencji przewidziane są wykłady plenarne, sesja referatowa oraz sesja posterowa.

Planowane są kolejne edycje konferencji. Począwszy od 2021 roku każda kolejna edycja będzie odbywała się co roku tworząc doskonałą okazję do wymiany myśli i doświadczeń badaczy z całego świata. Po każdej edycji organizatorzy planują publikację tekstów pokonferencyjnych w języku angielskim.

Zapraszamy na konferencję 16-17 października 2021 na platformę MS Teams.

Opinie (1)

  • Biała magia

    Czy sekty to obecni naukowcy to jakbpodziemie w Silidarnosci

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fale morskie powstają na Bałtyku w wyniku:

 

Najczęściej czytane