• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

My Space Love Story - konferencja o kosmosie (1 opinia)

23 listopada 2018 roku w Hotelu Sopot (ul. Haffnera 88, Sopot) odbędzie się konferencja, na którą przyjazd zapowiedziało sześciu wspaniałych gości - astronautów z różnych stron Europy.

Na zaproszenie 16 letniego ucznia Gimnazjum nr 24 przy Liceum Ogólnokształcącym nr III - Stefana Cichowskiego, pasjonata kosmosu, który swoją przyszłość wiąże z w odkryciem tajemnic wszechświata. Przedsięwzięcie pod nazwą "My Space Love Story" jest częścią jego Personal Project będącego rodzajem pracy dyplomowej w szkole. Swoją obecność na konferencji deklarują: Jean-Pierre Haigneré francuski astronauta, który spędził w kosmosie 189 dni. Został odznaczony Komandorią Legii Honorowej. Franz Viehböck - pierwszy Austriak w przestrzeni kosmicznej, Wiktor Sawinych - radziecki kosmonauta uczestniczący w 3 projektach kosmicznych, w tym misji ratunkowej dla stacji Salut 7. Dumitru Prunariu - pierwszy Rumun w kosmosie, 103 kosmonautą świata. Reinhold Ewald - niemiecki astronauta, kierujący dwiema misjami Sojuz oraz Mirosław Hermaszewski - pierwszy i jedyny w dotychczasowej historii Polak, który odbył lot w kosmos.

W ramach 3 paneli, prowadzonych w języku angielskim, poruszone zostaną zagadnienia przeszłości, teraźniejszości i przyszłości podróży kosmicznych. Goście odpowiedzą na pytania o pasji i poświęceniu dla eksploracji kosmosu, przyszłości ludzkości na innych planetach, a także o współczesnym wkładzie w rozwój nowych technologii.


Udział w konferencji jest nieodpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie myspacelovestory.com/rejestracja/

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Udział w konferencji jest nieodpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie myspacelovestory.com/rejestracja/

Opinie (1)

  • wspaniałe wydarzenie

    szkoda, że w godzinach roboczych

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to: