stat
Wydarzenie już się odbyło

O Google i Facebooku na WZiE - wykład

Zapraszamy do uczestnictwa w otwartym wykładzie z dziedziny zarządzania. Pierwszym prelegentem w nowym roku akademickim będzie dr hab. Jan Kreft, prof. uczelni, z Katedry Zarządzania Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Tematem spotkania będzie: "Misjonarz na drodze do raju. Google i Facebook, a organizacja doskonała"

w każdą środę (do 02.12), godz. 17:00

Wstęp wolny
gru 5-6

sobota - niedziela, godz. 9:00

Gdańsk, Nowy Port
Spotkanie odbędzie się 15 października 2020 r. w Audytorium im. prof. Adama Synowieckiego (007) na WZiE PG.

W związku z panującą sytuacji epidemiologiczną liczba osób mogących wziąć bezpośredni udział jest ograniczona. W celu osobistego wzięcia udziału należy zapisać się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (decyduje kolejność zgłoszeń). Wykład będzie również transmitowany on-line na wydziałowym kanale YouTube.

Zapisy na stronie www.

Prof. Jan Kreft:
Podstawowy obszar zainteresowań badawczych: zarządzanie tzw. nowymi mediami.
Studia: Ekonomika i Organizacja Transportu Morskiego oraz Prawo na Uniwersytecie Gdańskim.
Doktorat (2004 r.) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego (Ocena strategii marketingowych na rynku codziennej prasy ogólnopolskiej"). Stopień doktora habilitowanego na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego (2013 r.). Wieloletni dziennikarz ekonomiczny, korespondent zagraniczny (Reuters). Doradca w największych polskich firmach, zarządzający spółkami na rynku mediów, m.in. dyrektor Grupy Yellow, prezes Instytutu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, członek rad nadzorczych. Autor około stu publikacji naukowych i ponad tysiąca artykułów w polskich i zagranicznych mediach.

Spotkania z Zarządzaniem- Jest to cykl spotkań naukowych, podczas których podejmowane są dyskusje naukowe nad dylematami współczesnego zarządzania, oraz prezentowane ciekawe badania naukowe. Spotkania mają charakter otwarty, a do grona prelegentów zapraszani są wybitni teoretycy i praktycy zarządzania.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład: