stat
Wydarzenie już się odbyło

Od konfliktu do rozmowy

Niezależnie czy kierujesz zespołem, czy masz relacje ze współpracownikami, partnerem, dziećmi czy przyjaciółmi, jakość komunikacji międzyludzkiej ma wielkie znaczenie, dlatego szkolenie kierujemy zarówno do menadżerów, pracowników jak i osób prywatnych.

Czego się nauczysz?

- podstaw transformatywnej teorii konfliktu skutecznie wykorzystywanej od prawie 30 lat w wielu krajach i różnorodnych kontekstach społecznych
- rozumieć naturę destrukcyjnej i konstruktywnej komunikacji
- rozpoznawać stan słabości i skupienia na sobie oraz radzić sobie z typowymi reakcjami podczas trudnych rozmów
- rozpoznawać i wykorzystywać szanse na wzmacnianie i budowanie zrozumienia
- budować strategie świadomego odpowiadania na konflikt
- równoważenia własnej autonomii oraz otwartości na innych
- umiejętności zamiany konfliktów w konstruktywne rozmowy

Sposób prowadzenia zajęć
Szkolenie ma charakter interaktywny, integruje teorię i praktykę za pomocą ćwiczeń, symulacji, analizy filmów i własnych doświadczeń oraz dyskusji i indywidualnej refleksji. Szkolenie będzie realizowane za pomocą platformy Zoom, dedykowanej do wideokonferencji i spotkań online. Technologia umożliwia rozmowy i symulacje w parach, małych grupach i całej grupie, a także oglądanie filmów i slajdów prezentowanych przez prowadzącego.

Informacje organizacyjne

Uczestnictwo jest potwierdzone certyfikatem. Więcej: dokładny opis i program szkolenia (pobierz)
Maksymalna liczba uczestników - 12 osób.

ZGŁASZAM SIĘ NA SZKOLENIE >>>Kontakt w sprawach organizacyjnych: szkolenia@arp.gda.pl / 58 32 33 113

Uwaga: bezpłatne spotkanie online wprowadzające w tematykę szkolenia
19 maja 2020 w godz. 09:00-11:00 odbędzie się bezpłatne spotkanie, które będzie wprowadzeniem do właściwego szkolenia, a także umożliwi zademonstrowania narzędzia i przetestowania kwestii technicznych. W ramach 3,5h bloku szkoleniowego przewidziane jest 20-30' przerwy. Więcej informacji o bezpłatnym spotkaniu i zapisy - tutaj.

Prowadzący
Łukasz Kwiatkowski
- współpracuje z międzynarodową siecią praktyków skupionych wokół Institute for the Study of Conflict Transformation. Uzyskał tytuł Certified Transformative Mediator i pełni funkcję koordynatora ISCT w Polsce. Przez wiele lat odpowiadał za system zarządzania ryzykiem finansowym w dużej grupie kapitałowej. Posiada doświadczenie w budowaniu i rozwoju zespołów, zarządzaniu zmianą i konfliktem w organizacji oraz komunikacji i negocjacji w międzynarodowym środowisku gospodarczym i finansowym. Ukończył studia podyplomowe z mediacji, brał udział w szeregu konferencji, szkoleń i warsztatów w Europie i USA na temat różnych form interwencji w konflikcie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400 zł
/ netto

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Atmosfera to: