stat

Pasja x Praca: Hackathony - z czym to się je?

Zapraszamy szczególnie osoby, które słyszały o Hackathonach ale nie odważyły się jeszcze wziąć w żadnym z nich udziału. Kinga Marszałkowska odpowie na nurtujące was pytania.

Czy Hackathon to pisanie linijek kodu na czas?
Jaka panuje tam atmosfera?
Co jeśli nie mam zespołu, a chcę wziąć udział?
Jak wygląda Hackathon w wersji online?
I co całonocna impreza z pizzą ma wspólnego z wpisem do CV?

Będzie też możliwość zadawania własnych pytań związanych z Hackathonami czy studiami na kierunku Informatyka.

Kinga Marszałkowska- studentka Informatyki na PJATK Gdańsk. Dwukrotna złota medalistka i zdobywczyni nagrody Ranatra Fusca za wybitną kreatywność na Finałach Światowych Odysei Umysłu w USA. W 2020 roku razem z drużyną zajęła pierwsze miejsce na Innovation@Amazon Online Hackathon. Stworzyli umiejętność dla Alexy pomagającą osobom, które mają problemy z pamięcią. W wolnym czasie projektuje, programuje, tworzy.

O cyklu Pasja x Praca
Zapraszamy na spotkania w ramach nowego cyklu online z udziałem studentów oraz absolwentów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku. Chcemy, aby stały się źródłem inspiracji dla osób, które próbują odnaleźć własną ścieżkę i rozwijać pasję. Pokażemy, jak nasi PJATKowicze łączą to z karierą zawodową. Zachęcamy do zadawania pytań i otwartej dyskusji.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Lis spokrewniony jest z:

 

Najczęściej czytane