• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Piknik na zdrowie: Zaszczep wiedzę o szczepieniach

Czerwiec to miesiąc, w którym co roku odbywa się Piknik na zdrowie, wydarzenie organizowane przez Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne i Hevelianum. Tegorocznym tematem przewodnim Pikniku są szczepienia.

Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiologiczną, Piknik wyjątkowo odbędzie się w formule online. Rozmowy z ekspertami będą transmitowane na żywo na Facebooku Hevelianum, w trzech blokach tematycznych, o godz. 11:00, 12:00 i 13:00.

Dr hab. n. med. Tomasz Smiatacz, specjalista w zakresie chorób wewnętrznych i chorób zakaźnych, konsultant wojewódzki ds. chorób zakaźnych pomoże podjąć dobrą decyzję w odpowiedzi na pytanie Szczepić się czy nie szczepić?, dr n. med. Anna Kuna, specjalistka chorób wewnętrznych, medycyny morskiej i tropikalnej podpowie, jak przygotować się do zdrowej podróży uwzględniając szczepienia, a dr hab. n. med. Joanna Renke, specjalistka w dziedzinie pediatrii i immunologii klinicznej opowie o szczepieniach u dzieci, które od ponad 200 lat ratują im życie. Wszystko podane w przystępny, praktyczny sposób. Będzie też czas na zadanie pytań ekspertom na czacie.

Zaszczep wiedzę o szczepieniach już 12 czerwca!

Szczegóły na: pikniknazdrowie.gumed.edu.pl
 
Zapraszają: Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne i Hevelianum.

Patroni medialni: Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk i gdansk.pl.

Przeczytaj także

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Pomniki przyrody to:

 

Najczęściej czytane