stat

Problemy laktacyjne

Problemy laktacyjne to tak naprawdę codzienność każdej karmiącej mamy i każdy z nich da się rozwiązać jeśli tylko będziesz wiedziała jak postępować i będziesz odpowiednio przygotowana! Pierwszy problem laktacyjny pojawi się już w trzeciej dobie po porodzie - nawał pokarmu - jesteś na niego gotowa?

Na tym warsztacie poznasz rozwiązania najczęstszych problemów laktacyjnych! Nawał pokarmu - jak sobie z nim radzić? Zastój pokarmu - jak sobie pomóc? Zapalenie piersi - jak uniknąć antybiotyków i nawrotów?'Nie mam mleka' - na pewno? Sposoby na popękane i bolące brodawki 'Mój maluch nie przybiera!' - co na to CDL? Krótkie wędzidełko podjęzykowe. Napięcie mięśniowe w buzi. Do kogo po pomoc? Z czym poradzisz sobie sama, a do czego przyda Ci się pediatra, internista, położna i Certyfikowany Doradca Laktacyjny?

Wykład poprowadzi Certyfikowany Doradca Laktacyjny z najnowszą wiedzą w Polsce - Anna Bulczak - doświadczona położna, CDL, mama dwójki maluchów, właścicielka poradni laktacyjnej i Centrum Zdrowia i Aktywności Ciężarnych i Mam Małych Dzieci "Zaufaj Położnej".

Ten webinar to jedna z 2 części szkolenia laktacyjnego dla przyszłych Mam! Zapisz się w pakiecie!

Część 1 - 10.09 - ABC laktacji - praktyczne przygotowanie do laktacji z CDL https://app.evenea.pl/event/abclaktacji1009/

Część 2 - 23.09 - Problemy laktacyjne - warsztaty dla przyszłych Mam z CDL
https://app.evenea.pl/event/problemylaktacja2309/

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Nagranie warsztatu będzie dostępne przez 24 godziny po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 -60 zł
wrz 24

czwartek, godz. 10:00

Online
bilety 35 zł
paź 1

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk
bilety 35 zł

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład: