stat
Wydarzenie już się odbyło

ProgressDay - nie czekaj działaj!

W ubiegłym roku Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku obchodziła dwudziestolecie istnienia. 20 lat to dużo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że kiedy WSB startowała nie było Facebooka, Instagrama a korzystanie z Internetu oznaczało wizytę w kawiarence internetowej. Świat się zmienia. Żeby to ułatwić przygotowaliśmy zmienioną edycję konferencji Progress Day, ktora odbędzie się już 15 czerwca!

Kurs Jogi 0

16 października - 20 listopada 2019, godz. 16:15 - 17:15

bilety 150 zł

Szkoła dla Rodziców

paź 23

środa, godz. 18:30

Gdańsk,
bilety 500 zł
Podczas 5. edycji wystąpi 5 prelegentów, w większości związanych z WSB, żeby opowiedzieć o zmianie właśnie. Będzie o zmianie w podejściu do pracowników, zmianie w podejściu do danych i liczb oraz zmianach związanych z prawem, które czasem za zmianą... nie nadąża.

Wśród prelegentów: Janina Daily, Monika Stankiewicz, Tomasz Palak, Jakub Biel oraz Piotr Bucki, który będzie czuwać nad całością.

Stawiamy na dwudziestominutowe prelekcje i interakcje z publicznością. Po każdym wystąpieniu panel z pytaniami. Bo zmiana jest fascynująca!

Szczegóły i zapisy http://bit.ly/30GqA62

W związku z faktem, iż liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja na konferencję nie jest równoznaczna z gwarancją miejsca! Po weryfikacji wszystkich zgłoszeń prześlemy maila potwierdzającego udział w konferencji. Wiadomość otrzymasz w poniedziałek 10 czerwca 2019.

Patronat medialny: sprawny.marketing Radio Gdańsk S.A. gdansk.pl

Zapraszamy!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeka przepływa przez centrum Gdańska?