• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Projekt Moda: produkcja sesji zdjęciowych - jak to działa?

Chcesz wiedzieć jak zrealizować profesjonalną sesje zdjęciową? Z kim współpracować i jak dobrać odpowiedni zespół? Zapraszamy 21 października do Centrum Designu Gdynia na drugie spotkanie z cyklu "MODA - jak odnaleźć się w branży"!

w każdy poniedziałek (do 31.10), godz. 16:00 - 18:30

Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 20.12), godz. 19:00

Wstęp wolny
Goście spotkania: SEPTEMBER ART AGENCY

Porozmawiamy o tym jak wygląda proces powstania modowych sesji zdjęciowych, jakich zdjęć potrzebują marki i młodzi projektanci. Poruszymy temat dobierania zespołu i szczególnej roli dyrektora artystycznego. Opowiemy na co zwrócić uwagę przy wyborze fotografa, modelki i pozostałych współtwórców sesji. Odpowiemy na pytania, które pojawią się w trakcie spotkania. Jak zawsze zachęcamy do dyskusji. Gośćmi drugiego spotkania są: Paweł Gajewski i Artur Próchnicki z September Art Agency. W programie przewidziano czas na networking i wymianę kontaktów.

Spotkanie jest częścią cyklu "MODA - jak odnaleźć się w branży?" realizowanego przez Centrum Designu Gdynia od grudnia 2014 r. Na pierwszym spotkania duet projektowy ZUO CORP opowiedział o tym jak przetrwać na rynku pierwsze 3 lata. Październikowa odsłona poświęcona jest takim pojęciom jak look book, pack shot, sesja wizerunkowa. Trzecie, grudniowe spotkanie, dotyczyć będzie współpracy z mediami. Szczegóły już wkrótce!

GOŚCIE:
September Art Agency - trójmiejska agencja fotograficzna specjalizująca się w fotografii mody. Paweł Gajewski i Artur Próchnicki (założyciele) mają doświadczenie na arenie krajowej i międzynarodowej m.in. dzięki współpracy z markami Taranko, Galeria Bałtycka, Apia, Valentini, czy ECID. W ich portfolio znajdują się realizacje dla młodych, polskich projektantów, edytoriale i komercyjne kampanie reklamowe. Na co dzień współpracują z agencjami modelek, stylistami, wizażystami oraz scenografami. Ich praca to ich pasja. Priorytetem jest najwyższa jakość i indywidualne podejście do każdego fotograficznego wyzwania.

MODERATORZY: Iza Kotkowska i Dorota Cząstka
PARTNERZY: Elska | Śródmieście | ELLE | Radio Gdańsk | trójmiasto.pl
ORGANIZATOR: Centrum Designu Gdynia

Wstęp wolny. Ilość leżaków ograniczona.
centrumdesignu.gdynia.pl

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie włókna pochodzenia naturalnego stosuje się w przemyśle?

 

Najczęściej czytane