• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Przed pierwszą wizytą u dietetyka

Zapraszamy na spotkanie nt. Jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

sie 11

czwartek, godz. 16:00 - 17:30

Wstęp wolny
wrz 8

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Nadwaga? Przewlekłe wzdęcia? Alergia? Choroba? A może zmiana stylu odżywiania? Każdy z tych powodów pojawia się w gabinecie dietetyka. Pacjenci zgłaszają się do specjalisty, kiedy dieta staje się kluczowym elementem ich zdrowia. Jak się przygotować do wizyty i jak wygląda pierwsze spotkanie porozmawiają Anna Słomkowska-Ciszewska dietetyk medyczny i dr n. med. Magdalena Maciejewska- Cebulak.

Spotkanie odbędzie się w bibliotece WSB Gdańsk.

Prowadzące:

Anna Słomkowska
- dietetyk z 15-letnim doświadczeniem w konsultacjach indywidualnych i grupowych. Uczy ludzi jak jeść zdrowo i nie zwariować. Uczestniczka wielu projektów zdrowotnych, sportowych, szkolnych oraz skierowanych do firm i pracowników. Związana z Gdynią od 2008 roku skutecznie rozwija swoją działalność. Poza gabinetem pisze artykuły, występuje w roli eksperta w lokalnych mediach i współpracuje z firmami produkującymi żywność wspierając wiedzą ich produkty. Na co dzień szczęśliwa żona i ciocia.

Dr Magdalena Maciejewska-Cebulak - doktor nauk medycznych, dietetyk medyczny, psycholog, współautorka książki Nie daj się rakowi. Wsparcie żywieniowe w chorobie nowotworowej. Wykładowca akademicki i menedżer kierunku dietetyka w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Dietetyk w Klinice Onkologii i Radioterapii w Gdańsku. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Posiada wieloletnie doświadczenie w indywidualnej praktyce dietetycznej, współpracując z chorymi z otyłością, cukrzycą, hipercholesterolemią, nadciśnieniem tętniczym oraz innymi chorobami dietozależnymi. Zajmuje się również wspomaganiem żywieniowym osób z chorobami przewodu pokarmowego, niedożywionych i onkologicznych.

Spotkanie jest jednym z warsztatów organizowanych w ramach cyklu Zdrowe Inspiracje przez Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku. Zdrowe Inspiracje to tematyczne spotkania z zaproszonymi gośćmi oraz ekspertami-wykładowcami WSB Gdańsk, których celem jest zainspirowanie do zdrowego stylu życia. Dbanie o zdrowie to klucz do dobrego samopoczucia. Odpowiednio dobrana dieta, pielęgnacja ciała i aktywności sportowe pozytywnie wpływają na jakość naszego życia.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Informacja o biletach

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury zbudowane są z:

 

Najczęściej czytane