Wydarzenie

Rodzaje zadań edukacyjnych a uczenie się współpracy

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 marca 2017 (czwartek)
godzina:
17:00 - 19:00
miejsce:

Akademia Dobrej Edukacji

adres:
Gdańsk, Chłopska 64 (II piętro)
bilety:
wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy na cykl bezpłatnych spotkań edukacyjnych dla rodziców!"Rodzaje zadań edukacyjnych a uczenie (się) współpracy jako elementu wielu kompetencji kluczowych w edukacji" to warsztat dla rodziców, w którym uczestnicy zmierzą się z wybranym typem zadania (zamkniętego, otwartego oraz sieciowego) i zastanowią się nad różnymi motywacjami i schematami zachowań sprzyjających lub blokujących współpracę, a przez to wspierających lub wykluczających z ważnych doświadczeń edukacyjnych. 

Warsztat poprowadzi dr Adam Jagiełło-Rusiłowski, szef International Office Uniwersytetu Gdańskiego, adiunkt w Zakładzie Dydaktyki Instytutu pedagogiki UG, przedsiębiorca i innowator społeczny, stypendysta Ashoki i Fundacji Forda. W przeszłości zaangażowany w promowanie młodych talentów (Teatr Wybrzeżak, Odyseja Umysłu, Nastoletnia Batalia Przedsiębiorczości, Art for Social Change) obecnie interesuje go system wsparcia innowatorów na etapie szkolnictwa wyższego.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o zgłoszenia 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe30O6As-koQfG-V2iS9cTOEw5NJzPORU-i4xrY-6sPcTvSmQ/viewform

Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku to zespół szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Edukacja w Akademii jest organizowana w sposób umożliwiający każdemu uczniowi robienie maksymalnych postępów na miarę jego możliwości i we własnym tempie. Korzystając z nowych technologii odchodzimy od systemu klasowo-lekcyjnego i tradycyjnego oceniania w kierunku pełnej personalizacji kształcenia.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Aniołki to osiedle znajdujące się w: