Wydarzenie już się odbyło

Sopocki Festiwal Finansowy

  • niedziela - środa, 4 - 7 czerwca 2017
  • Sopot, Sopoteka, PGS, Plac Przyjaciół Sopotu
  • wstęp wolny

Wydarzenie w ramach

Zapraszamy mieszkańców i gości Sopotu oraz zainteresowanych z całego regionu na organizowany przez Miasto Sopot w ramach VII EKF Sopocki Festiwal Finansowy

Cykl różnorodnych wydarzeń o tematyce finansowej skierowanych do mieszkańców i gości Sopotu. Sopocki Festiwal Finansowy składa się z 4 modułów:

- konkursu filmowego pt. ""Jak będziemy płacić w roku 2030" skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Sopocie. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy i zainteresowanie młodzieży przyszłością finansów osobistych, pobudzenie kreatywności, rozwój talentów artystycznych i umiejętności multimedialnych, a także pracy zespołowej. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane uczestnikom Europejskiego Kongresu Finansowego, podczas którego zwycięzcom konkursu wręczone zostaną atrakcyjne nagrody.

- cyku warsztatów i wykładów dla seniorów w Sopotece - tematy i problemy zostały dobrane we współpracy z seniorami: od elektronicznej bankowości, kwestii konsumenckich, bezpieczeństwa finansowego, prawa spadkowego po rezerwowanie i płacenie on-line za wycieczki zagraniczne.

- cyklu spotkań i pokazów przy specjalnie przygotowanym namiocie wystawionym na Placu Przyjaciół Sopotu - tematyka: bezpieczeństwo naszych pieniędzy, sprawy konsumenckie, ciekawostki ze świata finansów, budżet miasta, elektromobilność (pokazy samochodów elektrycznych) i energooszczędność.

- otwartych dla mieszkańców i gości Sopotu debat i dyskusji w Państwowej Galerii Sztuki w trakcie Europejskiego Kongresu Finansowego - prelegentami będą najciekawsi uczestnicy EKF.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Chmury klasyfikujemy ze względu na: