• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie z Urodą - makijaż jesień/zima 2013

20 listopada 2013 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się pierwsza edycja seminarium Spotkanie z Urodą - makijaż jesień/zima 2013 organizowanego przez ogólnopolski półbranżowy Magazyn E-MAKIJAŻ. Tematem spotkania będą najnowsze trendy w makijażu i wizażu na sezon jesień/zima 2013. Wydarzenie skierowane jest do kobiet zamieszkałych na terenie Trójmiasta i okolic.

kwi 16

wtorek, godz. 13:30, 15:15

Wstęp wolny
Wydarzenie odbędzie się w środę 20 listopada 2013 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, w godzinach 17:00 - 20:00. Przewidywana liczba uczestników konferencji to 200 osób (liczba miejsc OGRANICZONA). Osoby do których głównie skierowane jest seminarium to właścicielki gabinetów kosmetycznych, salonów wizażu i makijażu, salonów piękności, uczniowie i absolwenci szkół kosmetycznych, szkół wizażu i stylizacji oraz osoby niezwiązane z branżą.

Gościem honorowym seminarium będzie Pani Jolanta Wagner, Make-up artist, wizażystka i kreator wizerunku. Wielokrotny juror międzynarodowych i ogólnopolskich mistrzostw makijażu. Założycielka Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej. Twórca autorskiej linii kosmetyków dla artystów makijażu - Jolanta Wagner Professional Make-up Cosmetic.

Podczas seminarium podpowie uczestnikom w jaki sposób idealnie dobierać kolorystykę makijażu do każdego typu urody, wieku, ubioru itd. nawiązując do sezonu jesień/zima 2013.

W trakcie wydarzenia będzie miała miejsce prezentacja profesjonalnie wykonanych makijaży przez adeptów Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej: Pana Marka Bogdziewicza Hair stylist i Make-up artist oraz Panią Magdalenę Ożgę-Panasiuk Make-up artist, tegoroczną reprezentantkę Polski podczas Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Beauty Forum w Monachium. Prezentacja będzie miała charakter instruktażowy z naciskiem na trendy jesień/zima 2013.

Wszyscy uczestnicy po zakończeniu seminarium otrzymają imienny dyplom ukończenia seminarium, który będzie przyznany przez magazyn "E-MAKIJAŻ". Dla uczestników seminarium przewidziane są również niespodzianki i możliwość zakupu rocznej prenumeraty magazynu.


PATRONAT MEDIALNY
Moda i Ja; Styl.fm; Magazyn PRESTIŻ Trójmiejski

ORGANIZATOR SEMINARIUM
Magazyn E-MAKIJAŻ
e-makijaz.pl

GŁÓWNY PARTNER
Europejska Akademia Estetyki Artystycznej, Jolanta Wagner Professional Make-up Cosmetic

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40, 50, 70, 90 zł
Bilety w przedsprzedaży:
- 40,00 zł (osoby z branży kosmetycznej, wizażyści)
- 50,00 zł (osoby nie związane z branżą);
- 70,00 zł karnet (dwa wydarzenia)
Koszt biletu od 5 listopada 90,00 zł;

Koszt biletu dla grup zorganizowanych (szkoły kosmetyczne powyżej 10 osób) obejmuje rabat 10%.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Wskaż rośliny uprawiane na olej:

 

Najczęściej czytane