stat
Impreza już się odbyła

Spóźnione śniadanie dla dzieci - warsztaty kulinarne dla dzieci

Kolektyw Samo Dobro wraca do Fikcji w najbliższą niedzielę, tym razem się pomieścimy: to śniadanie dla dzieci, a dzieci są mniejsze. Zapraszamy - niedziela, 12ty stycznia, zaczynamy o 11.00. Warsztaty potrwają do 14.00.

Obowiązują zapisy:
mailowo do soboty wieczór na adres: judyta.warzecha@gmail.com
cena: 20 zł/ dziecko lub 35 zł/ rodzeństwo.

Tym razem Kolektyw Samo Dobro proponuje warsztaty kulinarne dla dzieci (3-10 lat). Będziemy razem robić słodkie i pożywne słodycze, które są zdrowe. Z kaszy jaglanej, kokosu, miodu, bananów i innych rzeczy stworzymy razem setki okrągłych i słodkich kuleczek. Z daktyli i orzechów będziemy wycinać zwierzątka, gwiazdki i inne kształty, by je potem zjeść.

Harmonogram: Utocz/Zanurz/Obtocz/Wysmaruj/Zjedz.
Warsztaty są przeznaczone dla dzieci, ale rodzice mogą przyjść pomagać, lub poczytać, lub nie pomagać i polenić się.

Kolektyw Samo Dobro czyli Maciejka Pobidyńska i Judyta Warzecha karmią gdańszczan na Spóźnionych Śniadaniach, organizowanych cyklicznie wegańskich brunchach. Dziewczyny prowadzą autorskie warsztaty kulinarne, gdzie uczą jak niekonwencjonalnie wykorzystywać produkty roślinne w codziennej kuchni. Na swoim koncie mają m.in. Śniadanie na Trawie organizowane przez CSW Laznia w Nowym Porcie w ramach festiwalu Cuda nad Martwą Wisłą (2013), a także warsztaty kulinarne "Kuleczki" w ramach Streetwaves 2013.

Będzie super, będzie smacznie.
Chodźcie! Zapisy ruszyły.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Kiedy noc i dzień mają podobną długość?