• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Summer Dance Break 2020

Złoty piasek, delikatny szum fal i gorrrąca muzyka. Jeśli Ty tez tak jak my tęsknisz za wakacjami i chcesz poczuć ich klimat zapraszamy do zapisów na Summer Dance Break - Lipiec - Sierpień - Trójmiasto 2020 - 7 dni.

w każdy poniedziałek (do 17.06.2024), godz. 18:00

bilety 50-145-225 zł
W każdym z Nas jest coś pięknego, coś czarującego, należy to jedynie oszlifować i pielęgnować. Spędzisz z nami wspaniałe chwile, w towarzystwie osób, które tak jak Ty kochają taniec. W czasie wolnym wiele fantastycznych atrakcji na mapie jedynego i niepowtarzalnego Trójmiasta.

Nasz summer daje możliwość początkującym i zaawansowanym pracować nad podstawowymi krokami. Zajęcia prowadzone są w 2 blokach po 1,5 godz. Chcesz się rozwijać ale nie wiesz jaki styl cie wyraża? Te warsztaty są dla Ciebie. Just dance! Podczas zajęć będziecie poruszać się w stylach tj. Hip Hop, Jazz, Dancehall, House, Musical, Aktorstwo i Film. Dzięki zajęciom (w ilości 3 godzin dziennie) przeniesiesz się w taneczny świat popularnych programów tanecznych i musicali. Poznasz sekrety aktorstwa, połączysz taniec z wokalem, doszlifujesz swoje umiejętności - jednym słowem zamienisz się w bohaterów swoich ulubionych filmów i teledysków. Podzielimy się z wami historiami i wskazówkami związanymi z pracą na scenie, filmie i teatrze. Śpiewaj i tańcz, a przy tym baw się świetnie.

Zapisy i informacje:

Werel Dance Studio
+48 793438042
wereldancestudio@gmail.com
facebook.com/wereldancestudio

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Głowica w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym to:

 

Najczęściej czytane