• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Swing to the Rhythm -warsztaty tańca Lindy Hop

Zapraszamy Was na kolejną odsłonę warsztatów tańca Lindy Hop na Pomorzu!

15 maja - 26 czerwca 2023, godz. 18:30

Gdynia,
bilety 40 zł
lip 15-16

sobota - niedziela, godz. 12:00

bilety 420 zł
przedsprzedaż 350 - 390 zł
Już po raz drugi duet Warsaw Rhythm Busters zagości w Trójmieście, by zarazić nas miłością do najradośniejszego z istniejących tańców - Lindy Hop - pradziadka Rock'n'Roll'a.

Uwielbiasz taniec? Szukasz czegoś radosnego i nie zamykającego się w ramach choreografii? Jesteś spontaniczny? Klimaty retro są Twoją pasją? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - jesteś w dobrym miejscu!

Sprawdź jak wygląda Lindy Hop i zakochaj się w nim razem z nami!
http://swingrevolution.blogspot.com/p/lindy-hop.html

Nasi instruktorzy: Ania i Paweł chcą zarazić każdego swoją pasją, uśmiechem oraz nauczyć jak można czuć się komfortowo na socjalnym parkiecie, interpretując muzykę o zróżnicowanym tempie w sposób ciekawy, wygodny i inspirujący współpartnera.

Warsztaty odbędą się w weekend 11-13 października 2013.

SOBOTA
AK PG Kwadratowa, Siedlicka 4, Gdańsk
Czekają na nas warsztaty na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym dla osób, które chcą zacząć przygodę z Lindy Hop oraz ponadpodstawowym dla tych, którzy zakochali się w swingu podczas poprzednich edycji warsztatów. Co więcej: Anna Długosz - najbardziej pozytywna lindyhopperka z Krakowa poprowadzi dla nas wstęp do Solo Charleston!

Gdańska Szkoła Artystyczna, Grunwaldzka 82, Gdańsk
Centrum Handlowe Manhattan (poz. +2)
Start: 21:00, wstęp: 10zł
Sobotnia noc upłynie nam na imprezie głównej, na której każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie tanecznym - Jack&Jill!

NIEDZIELA
AK PG Kwadratowa, Siedlicka 4, Gdańsk
Wiemy, że w niedzielę nie będzie łatwo wstać z łóżka, ale gwarantujemy Wam, że dotrzecie na drugi dzień warsztatów z muzyką w głowie i uśmiechem na ustach.

Jesteście zainteresowani? Mamy nadzieję, że tak! Bo choć taniec nie jest łatwo opisać słowami, chcemy zaprosić Was do zabawy z nami jak najserdeczniej się da!

Więcej informacji na http://swingrevolution.blogspot.com/

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?

 

Najczęściej czytane