• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Taniec Intuicyjny

Z wielką radością zapraszamy do Gdyńskiej Akademii Dźwięku Rozgłos na regularne spotkania w tańcu intuicyjnym.

w każdą sobotę (do 10.08), godz. 10:00 - 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Taniec intuicyjny jest elementem arteterapii (terapii poprzez sztukę). Poprzez dobór muzyki, zaproponowany kontekst lub prowadzenie głosem - uczestnicy pozwalają by swobodny ruch "przepływał" przez ich ciało. Tym samym pozwalając ciału "dojść do głosu".

Na co dzień to umysł kieruje naszym ciałem. Podczas zajęć z arteterapii - na moment odwracamy ten porządek i pozwalamy ciału poruszyć się bez planu i bez premedytacji - pod wpływem chwili, impulsu... Ciało odzyskuje wolność a jego ruch staje się sposobem wyrażania. Jest to moment kierowania uwagi do wewnątrz, a dzięki tej uważności możemy lepiej dostrzec aspekty, którym nie mamy czasu przyjrzeć się na co dzień. Może to być też czas zabawy ruchem, eksperymentowania, chwilowego oderwania się od konwenansów, tego co typowe, znane. Większość z nas wie, że to kim jesteśmy, co myślimy i jak się czujemy wpływa na postawę naszego ciała. Nie wszyscy wiemy (bądź nie zawsze pamiętamy) o kierunek przeciwnym, a sposób w jaki poruszamy ciałem ma duży wpływ na to co myślimy i jak się czujemy. Zajęcia z tańca intuicyjnego pozwolą doświadczyć pięknej muzyki, skłaniających do refleksji ćwiczeń, ruchu innego niż zazwyczaj oraz siebie w innych okolicznościach. Wyjdź na chwilę z przewidywalnej codzienności i zobacz co się stanieZ pewnością odkryjesz siebie i swoją rzeczywistość na nowo! Poczujesz większą swobodę i radość z bycia!

Dla kogo proponujemy te zajęcia:
-dla kochających taniec i ruch
-dla kochających taniec, ale tylko we własnym wydaniu (dla których powtarzanie wyuczonych ruchów jest ograniczające)
-dla nieznoszących tańca i ruchu! by poznali je w nowym wydaniu i mieli szansę się w nich zakochać-dla wszystkich, którzy potrzebują poruszyć ciało i wewnętrzną energię, a którym większość zajęć kojarzy się z nieprzyjemnym wysiłkiem
-dla tych, którzy nie słuchają i nie doceniają swojego ciała
-dla tych, którzy nie mają wielu okazji by wsłuchać się w siebie i w swoje potrzeby
-dla wszystkich, którzy chcą odkryć siebie na nowo

Zajęcia odbywają się w wielkim poszanowaniu granic każdego i jeśli któreś z ćwiczeń będzie zbyt daleko od naturalnej strefy komfortu uczestnika - będzie możliwość zrezygnowania lub zmodyfikowania formy ekspresji. Chciałabym zachęcić osoby, którym trudno się przełamać (wyjść do ludzi, poruszyć ciało i wewnętrzną energię) by miały także okazję poznać ten rodzaj pracy bo to cudowne narzędzie, które może wnieść do życia dużo dobrego. Na zajęciach rezygnujemy z wszelkich oczekiwań. To jest czas by BYĆ DLA SIEBIE w zrozumieniu, akceptacji i łagodności.

Jeśli masz wątpliwości czy te zajęcia są dla Ciebie - zachęcam do przesłania wiadomości mailowej na adres mojKOKON@gmail.com - chętnie umówię się na rozmowę telefoniczną by odpowiedzieć na wszelkie pytania.

O PROWADZĄCEJ:
Nazywam się Adriana Nowosielska
i jestem Praktyczką Bodyworku Transformacyjnego zakorzenionego w nurcie polinezyjskim "Tańczący Uzdrowiciele" (certyfikat Dancing Healers otrzymany w szkole Justyny Rychlewskiej-Suskiej Stargate Healing Arts), Instruktorką choreoterapii z elementami arteterapii oraz estetoterapii i terapii poprzez kontakt z naturą (certyfikat Akademii Choreoterapii i Arteterapii dr Anny Glińskiej-Lachowicz), a także Instruktorką Aerial Jogi i Yin Jogi (certyfikowaną przez Szkołę Jogi dr Pawła Kwaśniewskiego - Bhakti Shala, w której rozwój wciąż kontynuuję).

Jestem pasjonatką muzyki, tańca intuicyjnego i śpiewu oraz szeroko pojmowanego dobrostanu. W poszukiwaniu swojego naturalnego rytmu i dobrostanu odkryłam wiele narzędzi wspomagających przywracanie wewnętrznej harmonii i z radością dzielę się zdobytym doświadczeniem w pracy indywidualnej oraz grupowej. Wsparcie kobiet w ich podróży przez życie uczyniłam swoją misją i z zachwytem przyglądam się jak wracają do siebie, otulają to, co prosi o uwagę lub uwolnienie oraz odnajdują swoją pełnię. Zapraszam do wspólnej podróży!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
INWESTYCJA:
Pojedyncze zajęcia 40 zł
4 spotkania: 150 zł

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc proponujemy ZAPISY:
883 110 781
mojKOKON@gmail.com

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do kości płaskich u człowieka zaliczamy:

 

Najczęściej czytane