stat
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl (13 opinii)

Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl to wyjątkowa okazja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nowego lokum. W jednym miejscu i jednym czasie można zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Już 24. i 25 września w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Beniowskiego 5 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Trójmiasta i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 100 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji "Jesienne Promocje Targowe" przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m.in.: Atro Development, Eko-Bud, Maxbud MURAPOL, Nordcoop, Panorama Development, PB Kokoszki, SM Zakoniczyn i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych trójmiejskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Allcon Osiedla, Grupy Inwestycyjnej Hossa, czy Panorama Development. Nie zabraknie również debiutantów - warto odwiedzić stoiska takich firm jak Osiedle Alfa Park, TOM-BUD czy Profesjonal. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. K. Armiński i L. Michalczyk, Pomorski Dom, Versa i inni.

Dodatkową atrakcją będzie Wielka Licytacja Mieszkania, którą w drugi dzień targowy o godz. 13.00 przeprowadzi firma Panorama Development. Cena wywoławcza mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Panorama Gdyni III ma być wyjątkowo atrakcyjna.

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Bank Millenium, Bank Pocztowy, Deutsche Bank, Nordea Bank Polska, Fiolet Powszechny Dom Kredytowy i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny "Album Inwestycji  Mieszkaniowych - Trójmiasto i okolice, jesień 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmami Topus i Edu Robot przygotował kolorowy plac zabaw, na którym dzieci pod opieką instruktorów będą mogły budować roboty i inne skomplikowane maszyny. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Sponsorem Targów Mieszkań i Domów w Trójmieście jest firma Trójka, a Partnerem targów - agencja nieruchomości Metrohouse & Partnerzy. Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Infrastruktury, Polski Związek Firm Deweloperskich i Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

10 zł.
Dzieci do lat 15 - wstęp wolny.

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Larwa żaby trawnej to: