• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Targi zajęć pozaszkolnych

Targi zajęć pozaszkolnych odbędą się w sobotę 5 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Z przedstawicielami placówek oferujących zajęcia dla dzieci będzie można spotkać się od godziny 12:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny.

Zajęcia dla dzieci z robotyki i programowania, zajęcia sportowe, a może taniec? Każdy znajdzie coś interesującego na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Goście, którzy 5 lutego odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Gdańsk, będą mogli zapoznać się z różnorodną ofertą zajęć edukacyjnych, sportowych i artystycznych.

Nie wszystkie zajęcia w szkole pozwalają dzieciom na szeroki rozwój pasji i zdolności. Dlatego warto wybrać dla najmłodszych takie atrakcje pozaszkolne, które pozwolą im na rozwój zainteresowań, a do tego będą okazją do dobrej zabawy i poznania rówieśników. Wszystkich zastanawiających się, jakie zajęcia wybrać, Centrum Handlowe Auchan Gdańsk zaprasza na targi zajęć pozaszkolnych, które odbędą się w sobotę 5 lutego w pasażu galerii handlowej.

Podczas zbliżającego się wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe i artystyczne. Będą wśród nich:
- Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania,
- Centrum Edukacji RoboPlanet,
- Pan Robot, Go4Robot,
- Centrum Rekreacyjno-Sportowe Gym Bee,
- Akademia Zabawy i Edukacji Wykrzyknik,
- Szkoła Tańca Enzym Studio,
- Fundacja Mam Marzenie.


Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach, pokazach i zabawach. Centrum Edukacji RoboPlanet zaprosi miłośników na wystawę robotów, Go4Robot zaprezentuje możliwości robotów i zaprosi młodych uczestników do gier i zabaw, a Pan Robot zachęci do wspólnego budowania pojazdu marsjańskiego i zaprogramowania konstrukcji. Z kolei miłośnicy tańca będą mogli obejrzeć pokazy street dance w wykonaniu Szkoły tańca Enzym Studio.

Chętni będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych, które poprowadzą instruktorzy Akademii Zabawy i Edukacji Wykrzyknik. W trakcie zajęć będzie można wykonać ramki na zdjęcia, ozdoby ze starych przedmiotów, a także nauczyć się wykonywać zwierzątka z balonów. Na najmłodszych czekają zabawy z wykorzystaniem chust i akcesoriów cyrkowych i wiele innych niespodzianek. Do wesołej zabawy zaprosi również Fundacja Mam Marzenie.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakiego pierwiastka jest najwięcej w powietrzu?

 

Najczęściej czytane