stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Trójmiejskie Targi Pracy (6 opinii)

Trójmiejskie Targi Pracy to największe targi pracy w Polsce. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 23-24 maja na Politechnice Gdańskiej w Nowym Gmachu Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

Organizatorzy oczekują na ponad 60 wystawców polskich i zagranicznych oraz blisko 10 000 odwiedzających. Spodziewamy się ponad 1200 ofert pracy przede wszystkim dla studentów i absolwentów szkół wyższych. W ramach Targów zorganizowany będzie szereg wykładów i szkoleń. To już czternasta edycja przedsięwzięcia. Sponsorem Głównym imprezy została firma Wirtualna Polska S.A. Miano Sponsora Branżowego otrzymała Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. Tytuł Partnera Studenta objęła firma HUBER+SUHNER Sp. z o.o. Portal Trojmiasto.pl jest Patronem Medialnym i wystawcą Trójmiejskich Targów Pracy 2011.

Pracodawcy mają możliwość dotarcia do jak największej liczby osób, które spełniają wymagania na dane stanowiska pracy - zwłaszcza specjalistów i pasjonatów związanych z prowadzonymi na Pomorzu kierunkami studiów wyższych. Do tej pory zaufało nam ponad 200 firm. Co roku organizowana jest wielka promocja przedsięwzięcia w środowiskach akademickich kilku miast północnej Polski. Ponadto informacje o Trójmiejskich Targach Pracy zainteresowani odnajdą w telewizji, radiu, prasie i Internecie.

Na odwiedzających czekają oferty pracy na terenie całej Polski a także w Niemczech, Holandii, Irlandii, Kanady, USA, Australii czy Japonii. Znajdą się też propozycje stażów i praktyk dla studentów, również na okres wakacji. W ramach Targów organizatorzy przewidują wiele atrakcji. Będą warsztaty, prezentacje firm i liczne konkursy. Na przykład, na stoisku portalu ArchitekciKariery.pl konsultanci będą sprawdzali poprawność studenckich CV. Z aktualną listą wystawców, harmonogramem seminariów, ofertami pracy oraz aktualnościami zapoznają się Państwo na naszej stronie internetowej www.targipracy.gdansk.pl

Przeczytaj także

Opinie (6) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład: