stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Tydzień Programisty

W 256. dzień roku, a więc już 13 września 2018 r., na całym świecie jest obchodzony Dzień Programisty. Jako pasjonaci programowania postanowiliśmy wydłużyć to święto i zorganizować Tydzień Programisty.Między 10 a 16 września 2018 będziemy współorganizować spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT. Dzięki różnorodności tematów oraz partnerów stworzymy przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci będą mogli poznać się i nauczyć się od siebie jak najwięcej.

CODE:ME to fundacja założona z myślą o nauce programowania a także z myślą o propagowaniu rynku IT. Dlatego też oprócz profesjonalnych kursów przygotowujących do podjęcia pracy w IT organizujemy też warsztaty wprowadzające czy lżejsze spotkania informacyjne. I oczywiście, Tydzień Programisty!

CODE:ME to także zespół ekspertów, którzy lubią dzielić się wiedzą. Dlatego nie tylko uczymy programowania od podstaw, ale także pomagamy poszerzyć kompetencje i wspiąć się na wyższy poziom tym, którzy pierwsze linie kodu mają dawno za sobą. Wspieramy kursantów wiedzą i doświadczeniem, kiedy stawiają pierwsze kroki na nowej ścieżce kariery. Pomagamy im w dalszym rozwoju na kursach zaawansowanych, by wreszcie pokazać im kolejne narzędzia na szkoleniach dedykowanych specjalistycznym technologiom.

Informacja o biletach

Część wydarzeń jest całkowicie darmowych, część natomiast obłożona jest opłatą w wysokości ok. 25 zł, która przeznaczona jest na wynajem sali lub katetring.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to: