Wydarzenie

stat

Tydzień Programisty

UWAGA! Wydarzenie już się odbyło

data:
10 - 16 września 2018
miejsce:
Trójmiasto
organizator:
Code:me
bilety:
- szczegóły w opisie
PATRONAT

W 256. dzień roku, a więc już 13 września 2018 r., na całym świecie jest obchodzony Dzień Programisty. Jako pasjonaci programowania postanowiliśmy wydłużyć to święto i zorganizować Tydzień Programisty.Między 10 a 16 września 2018 będziemy współorganizować spotkania, warsztaty i prelekcje związane z szeroko pojętą branżą IT. Dzięki różnorodności tematów oraz partnerów stworzymy przestrzeń, w której przyszli i obecni programiści, pracodawcy, inwestorzy oraz eksperci będą mogli poznać się i nauczyć się od siebie jak najwięcej.

CODE:ME to fundacja założona z myślą o nauce programowania a także z myślą o propagowaniu rynku IT. Dlatego też oprócz profesjonalnych kursów przygotowujących do podjęcia pracy w IT organizujemy też warsztaty wprowadzające czy lżejsze spotkania informacyjne. I oczywiście, Tydzień Programisty!

CODE:ME to także zespół ekspertów, którzy lubią dzielić się wiedzą. Dlatego nie tylko uczymy programowania od podstaw, ale także pomagamy poszerzyć kompetencje i wspiąć się na wyższy poziom tym, którzy pierwsze linie kodu mają dawno za sobą. Wspieramy kursantów wiedzą i doświadczeniem, kiedy stawiają pierwsze kroki na nowej ścieżce kariery. Pomagamy im w dalszym rozwoju na kursach zaawansowanych, by wreszcie pokazać im kolejne narzędzia na szkoleniach dedykowanych specjalistycznym technologiom.
Informacja o biletach:
Część wydarzeń jest całkowicie darmowych, część natomiast obłożona jest opłatą w wysokości ok. 25 zł, która przeznaczona jest na wynajem sali lub katetring.
bilety 150 zł
przedsprzedaż 100 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie ryby żyją w Bałtyku?