Impreza już się odbyła
PATRONAT

V Targi Motoryzacyjne 3TM 2013 (35 opinii)

W dniach 14-15 września odbędzie się V edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM w ERGO Arenie. Zeszłoroczne Targi okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów. Obecnie jest to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Zwiedzający będą mogli zobaczyć ofertę najlepszych firm - dealerów samochodów osobowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi w branży motoryzacyjnej. W tym roku również będzie można zobaczyć sporą ofertę rowerów. Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych na hali głównej, hali treningowej oraz tereny wokół, gdzie będą się odbywać imprezy towarzyszące - finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE, pokazy, prezentacje pięknie odrestaurowanych starych samochodów, zloty motocyklowe i wiele innych atrakcji. Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Polskiego Związku Motorowego, który od samego początku jest partnerem kolejnych edycji. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów a PZMot w ramach imprezy realizowane są programy szkoleniowe związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym oraz instruktaż udzielania pierwszej pomocy.

Specjalną atrakcją tegorocznych targów będą pokazy tzw. gymkhany motocyklowej, czyli dyscypliny sportów motocyklowych polegającej na precyzyjnym pokonaniu toru sprawnościowego - oznaczonego pachołkami, złożonego ze slalomów, rotacji i innych figur - w jak najkrótszym czasie i z jak najmniejszą ilością błędów.

Tego typu pokazy dają szansę uczestnictwa zarówno zawodowcom jak i amatorom, a wszystko to w dobrej oprawie muzycznej i atmosferze zabawy. Specjalnym gościem będzie zespół TSA, który wspiera akcję MOTOSERCE. Akcja ta ma wymiar całodziennego wydarzenia, w ramach którego odbywają się koncerty, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego , pokazy związane z propagowaniem idei zbiórki krwi, oraz pozyskiwaniem dawców szpiku kostnego.

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa. Organizatorem ogólnopolskiej akcji Motoserce oraz właścicielem znaku towarowego i nazwy jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych w którego skład od 2009r. wchodzi Stowarzyszenie Motocyklowe LOTOR. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas czterech edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2012 udało nam się zebrać 11.750 litrów krwi! S.M. LOTOR jest organizatorem akcji MOTOSERCE w Trójmieście kolejno w latach 2011 i 2012.


Główne trójmiejskie edycje wiosenne akcji odbywały się na Targu Węglowym w Gdańsku oraz dodatkowe w trakcie jesiennych edycji Targów Motoryzacyjnych 3TM. Akcje wiosenne miały wymiar całodziennego wydarzenia w ramach którego odbywały się koncerty, pokazy związane z propagowaniem idei zbiórki krwi, tematów z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pozyskiwaniem dawców szpiku kostnego. Odbywały się pokazy ratownictwa drogowego, pierwszej pomocy itp. Dbaliśmy aby przez cały dzień nie zabrakło atrakcji dla wszystkich: od dzieci - organizując dla nich zawody i konkursy , po dorosłych dla których była to okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami motoryzacyjnymi. Pobyt na naszej
imprezie przez cały dzień umilały grające na profesjonalnej scenie zespoły.

Zobacz jak wyglądały zeszłoroczne targi motoryzacyjne 3TM

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    14 zł
  • Bilet ulgowy
    10 zł
- normalny - 14 zł
- ulgowy - 10 zł (dla młodzieży uczącej się, studentów i emerytów po okazaniu ważnej legitymacji)
- rodzinny - 30 zł (2 osoby dorosłe + dzieci do 16 roku życia)
- dzieci do lat 6 - bezpłatnie

Parking:
- samochód osobowy - 10 zł
- autokar/bus - 30 zł

Bilety do nabycia w kasach w ERGO ARENIE w dniach 14 i 15.09.2013 w godz.
9.00 - 17.30. W przypadku chęci zakupu biletów grupowych prosimy o kontakt:
3tm@medium.net.pl

Opinie (35) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Funkcją skóry u człowieka nie jest: