stat
Wydarzenie już się odbyło

Warsztaty Rodzinne. Przestraszna Manufaktura Experymentu

Jak naukowe metody mogą sprawić, że przedmioty stają się niewidzialne? Jak zrobić slajmy, które oświetlą drogę w ciemności? I dlaczego płyn nienewtonowski może być tak przerażający? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania zapraszamy na warsztaty rodzinne do Centrum Nauki Experyment.

Jeśli jesteście gotowi na dreszcz emocji w trakcie warsztatów rodzinnych mamy coś specjalnie dla Was! Sprawimy, że włosy staną wam dęba mamy na to swoje bezpieczne, elektryzujące sposoby. Zdradzimy Wam tajniki charakteryzacji, które znacie z popularnych filmów grozy. Przekonacie się, że sztuczna krew jest rezultatem ciekawego eksperymentu, który wspólnie wykonamy na warsztatach.

Jak zawsze w naszym laboratorium wykonacie wiele zaskakujących doświadczeń, a na koniec rozszyfrujecie zagadkę, która doprowadzi Was do odkrycia tajemniczej receptury. Polecamy nasze przestraszne eksperymenty. Tym razem działamy w myśl zasady doświadczenie albo psikus!

Warsztaty rodzinne, podobnie jak wszystkie aktywności w Centrum Nauki Experyment, odbywają się w bezpiecznych warunkach. Liczba uczestników zajęć została dostosowana do przestrzeni, w której odbywają się zajęcia. Przez wzgląd na wygodę naszych gości warsztaty rodzinne, będą odbywać się jednocześnie w dwóch salach, a nad ich przebiegiem czuwać będą edukatorzy. Pomieszczenia oraz przyrządy są odpowiednio czyszczone po każdych zajęciach. Wszyscy uczestnicy warsztatów zostaną wyposażeni w jednorazowe rękawiczki ochronne. Zarówno pracowników CNE, jak i gości obowiązuje także konieczność zakrywania nosa i ust.

wiek: 8+
termin: 24-25 października, godz. 12:15 i 15:00 (w zależności od wolnych miejsc)

Przeczytaj także

Informacja o biletach

15 zł - wstęp na Warsztaty
30 zł - wstęp na Warsztaty + zwiedzanie wystaw CNE

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Wskaż rośliny uprawiane na olej: