• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Warsztaty Śpiewu Flamenco - Juan Cardenas

Szkoła Tańca Flamenco Anda Lu w Gdańsku zaprasza na warsztaty śpiewu flamenco ŚPIEWU FLAMENCO, które poprowadzi dla nas hiszpański śpiewak JUAN CARDENAS!

w każdy czwartek (do 29.12), godz. 18:00

bilety 29 - 102 zł
w

Rzadko mamy okazję w Trójmieście uczyć się od hiszpańskich artystów, zdecydowanie warto więc skorzystać z takiej okazji.

Poziom warsztatów będzie otwarty, dostosowany do poziomu uczestników. Zapraszamy więc zarówno osoby, które nigdy nie miały styczności ze śpiewem flamenco, ale chciałyby spróbować, jak i osoby które już śpiewały (i niekoniecznie nawet było to flamenco). Szczególnie polecamy takie warsztaty tancerkom/tancerzom flamenco, ponieważ znajomość zwrotek i konstrukcji śpiewu ogromnie pomaga w tańcu.

Każdy będzie mile widziany i na pewno wyniesie z warsztatów coś dla siebie.

Juan Cárdenas to śpiewak pochodzący z La Puebla de Cazalla, położonej w prowincji Sewilli miejscowości o wielkim znaczeniu dla historii flamenco. Profesjonalny rozwój muzyczny rozpoczął grając na instrumentach perkusyjnych u boku gitarzysty Antonio Andrade. Dorastając w Sewilli w ciągłym kontakcie z muzyką i tańcem flamenco obrał dla siebie rolę śpiewaka. Od 2012 roku mieszka w Niemczech, gdzie dzieli scenę z artystami lokalnymi i zagranicznymi. Jego ekspresyjny głos, naturalne poczucie rytmu i charyzmatyczna osobowość sceniczna sprawiają, że często jest zapraszany do współpracy w różnych stronach Europy.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    130 - 150 zł
KOSZT (2h):
150 pln
130 pln - dla uczestników warsztatów z Macareną Mulero

ZAPISY i OPŁATY:
luiza.romanowska@gmail.com
Pytania również pod nr tel 509093811

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Grzyby jadalne to: