• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Warsztaty z odpoczywania | Paweł Gutral

Odprężenie i relaks to w obecnych czasach towar deficytowy. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować w Projektorni GAK warsztaty z odpoczywania.

paź 13-14

piątek - sobota, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
To przydatna umiejętność. Podczas naszych warsztatów pojawią się elementy relaksacji, medytacji, poznamy techniki redukcji stresu, no i najważniejsze: będzie to chwila podarowana samemu sobie.
Udział w warsztatach z odpoczywania pozwoli każdemu uczestnikowi na sprawdzenie działania technik relaksacyjnych, ale przede wszystkim na przyjemne spędzenie czasu.

Warsztaty z odpoczywania poprowadzi Paweł Gutral z Akademii Redukcji Stresu.

Paweł Gutral o warsztatach:
Dopada Cię stres? Jesteś zmęczona/y, brak Ci energii, a wymagania świata na zewnątrz przytłaczają? Czujesz się zagubiona/y i gdzieś rozmył się sens życia? Potrzebujesz wytchnienia i spokoju?
Potrzebujesz najzwyczajniej w świecie poleżeć i odpocząć?

Wyśmienicie! Oto warsztat, w którym większość czasu spędzisz leżąc, relaksując swoje ciało i umysł. Wchodząc w głęboką prowadzoną relaksację, będziesz mieć możliwość zagościć w wewnętrznej przestrzeni ciszy i z tego poziomu przy pomocy wizualizacji popracować z tematem zdrowia i stresu.
Człowiekowi będącemu w stanie głębokiego relaksu (częstotliwość fal mózgowych na poziomie 4-7 Hz) jest o wiele łatwiej i skuteczniej koncentrować swoją świadomość na sprawach ważnych i istotnych dla niego. A myśli, które wygenerujemy w tym stanie mają o wiele większą moc twórczą. Bo przecież wydarzenia w naszym życiu koncentrują się wokół dominujących myśli. A więc używając jeszcze wizualizacji będziemy w stanie sprowokować zmiany w wymaganych rejonach zdrowia i stresu.
A tu można bliżej poznać prowadzącego https://gutral.pl/
Ilość miejsc ograniczona
Kontakt/zapisy:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Informacja o biletach

Ilość miejsc ograniczona

Kontakt/zapisy:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zwierzęta, które możemy spotkać w Lasach Oliwskich, to. m.in.:

 

Najczęściej czytane